Smeg FC326RNF Bruksanvisning PDF Ladda ner
Ladda ner nedan manualen på svenska för Smeg FC326RNF (28 sidor) i kategorin kylskåp. Denna manual har varit användbar för 11 personer och betygsatt av 9 användare till ett genomsnitt på 4.7 stjärnor. Klicka på ladda ner för att ladda ner den eller läs online för att öppna vår samtidiga läsare.
Nedladdningsinformation
Filformat
PDF
Filstorlek
0.0 MB
Antal sidor
28
Nedladdningar
880
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Smeg |
| Kategori: | kylskåp |
| Modell: | FC326RNF |
| Färg på produkten: | Black, Yellow |
| Vikt: | 195 g |
| Bredd: | 46 mm |
| Djup: | 89 mm |
| Höjd: | 28 mm |
| Snäll: | Radio-Controlled (RC) Model Parts |
| Korrekt användning: | Vliegtuig |
| Varumärkeskompatibilitet: | Spektrum |
| siffra: | 1 |
| Spännande: | 22.2-44.4 V |
| Maximal kontinuerlig ström: | 120 A |
| Typ produkt: | ESC |
| AWG trådmätare: | 12 |
| Aansluiting type: | IC5/EC5 |
| Batterielaminatorkrets (BEC) utström: | 6 V, 7.4 V, 8.4 V |
| Maximal räckviddsström: | 140 A |
kylskåp Smeg Manualer
31 Mars 2026
29 Mars 2026
16 Februari 2026
12 Oktober 2025
12 Oktober 2025
kylskåp Manualer
Nyaste kylskåp Manualer
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026