Smeg FD260PS Bruksanvisning PDF Ladda ner
Ladda ner nedan manualen på svenska för Smeg FD260PS (24 sidor) i kategorin kylskåp. Denna manual har varit användbar för 9 personer och betygsatt av 8 användare till ett genomsnitt på 4.9 stjärnor. Klicka på ladda ner för att ladda ner den eller läs online för att öppna vår samtidiga läsare.
Nedladdningsinformation
Filformat
PDF
Filstorlek
0.0 MB
Antal sidor
24
Nedladdningar
863
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Smeg |
| Kategori: | kylskåp |
| Modell: | FD260PS |
| Inbyggd display: | Nej |
| Bredd: | 600 mm |
| Djup: | 640 mm |
| Höjd: | 1450 mm |
| Årlig energiförbrukning: | - kWh |
| Energieffektivitetsklass (gammal): | A+ |
| Fryskapacitet: | - kg/24h |
| Avfrostningsfunktion: | Ja |
| Frysläge: | Högst placerad |
| antal stjärnor: | 4* |
| Termostat: | Ja |
| Produktens färg: | Silver |
| Formfaktor: | Upprätt |
| Apparatens placering: | Fristående |
| Gångjärnssida: | Höger |
| Hängbar dörr: | Ja |
| Hyllor material: | Härdat glas |
| Total kapacitet netto: | 264 l |
| Antal vegetabiliska lådor: | 1 |
| Barnsäkert: | Nej |
| Ansluten effekt: | - W |
| Frys - Antal hyllor: | 1 |
| Fryskapacitet netto.: | 64 l |
| Fryskapacitet brutto: | - l |
| Frysfritt system: | Nej |
| Total kapacitet, brutto: | 266 l |
| Kylkapacitet brutto: | - l |
| Kylkapacitet netto: | 200 l |
| Färska zon fack: | Nej |
| Multi-luftflödessystem: | Nej |
kylskåp Smeg Manualer
31 Mars 2026
29 Mars 2026
16 Februari 2026
12 Oktober 2025
12 Oktober 2025
kylskåp Manualer
Nyaste kylskåp Manualer
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026