Smeg FD43PB Bruksanvisning PDF Ladda ner
Ladda ner nedan manualen på svenska för Smeg FD43PB (16 sidor) i kategorin kylskåp. Denna manual har varit användbar för 7 personer och betygsatt av 6 användare till ett genomsnitt på 4.0 stjärnor. Klicka på ladda ner för att ladda ner den eller läs online för att öppna vår samtidiga läsare.
Nedladdningsinformation
Filformat
PDF
Filstorlek
0.0 MB
Antal sidor
16
Nedladdningar
1.470
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Smeg |
| Kategori: | kylskåp |
| Modell: | FD43PB |
| Färg på produkten: | Grijs |
| Inbyggd display: | Nej |
| Vikt: | 4500 g |
| Bredd: | 231 mm |
| Djup: | 289 mm |
| Höjd: | 270 mm |
| Energieffektivitetsklass (gammal): | A+ |
| Fryskapacitet: | 5 kg/24h |
| Avfrostningsfunktion: | Ja |
| Frysläge: | Högst placerad |
| antal stjärnor: | 4* |
| Antal kompressorer: | 1 |
| Anslutningsteknik: | Bedraad |
| Termostat: | Ja |
| Internminne: | 16 MB |
| RS-232 port: | 1 |
| RS-232: | Ja |
| Kompatibla operativsystem: | Windows, XP, 2003, 2008, Vista, Windows 7 |
| Flashminne: | 4 MB |
| Maximal-upplösning: | 203 x 4 DPI |
| Mediadikte: | 0.0635 - 0.254 mm |
| Maximal rulldiameter: | 125 mm |
| Utskriftsteknik: | Direct thermisch/Thermische overdracht |
| Standardgränssnitt: | USB 1.1, Serial |
| Medföljande drivrutiner: | Ja |
| Utskriftshastighet (metrisk): | 100 mm/sec |
| Pappersbredd som stöds: | 12.5 - 118.1 mm |
| Tävlan: | DMX400, ZPL-II |
| Autocutter: | Ja |
| Maximal medialängd: | 1625.6 mm |
| Produktens färg: | Vit |
| Formfaktor: | Upprätt |
| Lagringstid vid strömavbrott: | 7 h |
| AC-inspänning: | 230 V |
| Antal hyllor i frysen: | 3 |
| Apparatens placering: | Fristående |
| Växelström Frekvens: | 50 hz |
| Isbricka: | Ja |
| Gångjärnssida: | Höger |
| Hängbar dörr: | Ja |
| Total kapacitet netto: | 423 l |
| Ljudnivå Lc IEC: | 42 dB |
| Klimatkategori: | N-T |
| Innerbelysning, kyl: | Ja |
| Antal vegetabiliska lådor: | 2 |
| Barnsäkert: | Nej |
| Ansluten effekt: | - W |
| Fryskapacitet netto.: | 99 l |
| Fryskapacitet brutto: | - l |
| Frysfritt system: | Nej |
| Total kapacitet, brutto: | 435 l |
| Kylkapacitet brutto: | - l |
| Kylkapacitet netto: | 324 l |
| Porttyp: | Dubbel |
kylskåp Smeg Manualer
31 Mars 2026
29 Mars 2026
16 Februari 2026
12 Oktober 2025
12 Oktober 2025
kylskåp Manualer
Nyaste kylskåp Manualer
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026