Smeg FD43PX Bruksanvisning PDF Ladda ner
Ladda ner nedan manualen på svenska för Smeg FD43PX (16 sidor) i kategorin kylskåp. Denna manual har varit användbar för 15 personer och betygsatt av 8 användare till ett genomsnitt på 4.3 stjärnor. Klicka på ladda ner för att ladda ner den eller läs online för att öppna vår samtidiga läsare.
Nedladdningsinformation
Filformat
PDF
Filstorlek
0.0 MB
Antal sidor
16
Nedladdningar
1.456
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Smeg |
| Kategori: | kylskåp |
| Modell: | FD43PX |
| Inbyggd display: | Nej |
| Bredd: | 700 mm |
| Djup: | 680 mm |
| Höjd: | 1820 mm |
| Årlig energiförbrukning: | 373 kWh |
| Energieffektivitetsklass (gammal): | A+ |
| Fryskapacitet: | 5 kg/24h |
| Avfrostningsfunktion: | Ja |
| Frysläge: | Högst placerad |
| antal stjärnor: | 4* |
| Antal kompressorer: | 1 |
| Termostat: | Ja |
| Produktens färg: | Rostfritt stål |
| Formfaktor: | Upprätt |
| Lagringstid vid strömavbrott: | 7 h |
| AC-inspänning: | 230 V |
| Antal hyllor i frysen: | 3 |
| Apparatens placering: | Fristående |
| Växelström Frekvens: | 50 hz |
| Isbricka: | Ja |
| Gångjärnssida: | Höger |
| Hängbar dörr: | Ja |
| Total kapacitet netto: | 423 l |
| Ljudnivå Lc IEC: | 42 dB |
| Klimatkategori: | N-T |
| Innerbelysning, kyl: | Ja |
| Antal vegetabiliska lådor: | 2 |
| Äggfack: | Ja |
| Ansluten effekt: | - W |
| Fryskapacitet netto.: | 99 l |
| Fryskapacitet brutto: | - l |
| Frysfritt system: | Nej |
| Total kapacitet, brutto: | 435 l |
| Kylkapacitet brutto: | - l |
| Kylkapacitet netto: | 324 l |
| Porttyp: | Dubbel |
kylskåp Smeg Manualer
31 Mars 2026
29 Mars 2026
16 Februari 2026
12 Oktober 2025
12 Oktober 2025
kylskåp Manualer
Nyaste kylskåp Manualer
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026