Smeg FL167AP Bruksanvisning PDF Ladda ner
Ladda ner nedan manualen på svenska för Smeg FL167AP (15 sidor) i kategorin kylskåp. Denna manual har varit användbar för 26 personer och betygsatt av 6 användare till ett genomsnitt på 4.2 stjärnor. Klicka på ladda ner för att ladda ner den eller läs online för att öppna vår samtidiga läsare.
Nedladdningsinformation
Filformat
PDF
Filstorlek
0.0 MB
Antal sidor
15
Nedladdningar
1.179
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Smeg |
| Kategori: | kylskåp |
| Modell: | FL167AP |
| Inbyggd display: | Nej |
| Bredd: | 540 mm |
| Djup: | 545 mm |
| Höjd: | 875 mm |
| Årlig energiförbrukning: | 175 kWh |
| Energieffektivitetsklass (gammal): | A+ |
| Fryskapacitet: | 2 kg/24h |
| Avfrostningsfunktion: | Ja |
| Frysläge: | Högst placerad |
| antal stjärnor: | 4* |
| Flaskställ: | Ja |
| Inbyggd frys: | Ja |
| Produktens färg: | Vit |
| Lagringstid vid strömavbrott: | 12 h |
| Antal hyllor i frysen: | 2 |
| Apparatens placering: | Inbyggd |
| Isbricka: | Ja |
| Redo för anpassad panel: | Nej |
| Gångjärnssida: | Höger |
| Hängbar dörr: | Ja |
| Total kapacitet netto: | 131 l |
| Ljudnivå Lc IEC: | 39 dB |
| Klimatkategori: | ST (subtropisk) |
| Ansluten effekt: | 80 W |
| Fryskapacitet netto.: | 17 l |
| Fryskapacitet brutto: | 17 l |
| Frysfritt system: | Nej |
| Total kapacitet, brutto: | - l |
| Kylkapacitet brutto: | - l |
| Kylkapacitet netto: | 114 l |
| Dimensioner på Installationsfack (BxDxH): | 570 x 550 x 880 mm |
kylskåp Smeg Manualer
31 Mars 2026
29 Mars 2026
16 Februari 2026
12 Oktober 2025
12 Oktober 2025
kylskåp Manualer
Nyaste kylskåp Manualer
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026