Smeg FLTKDH Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för Smeg FLTKDH (2 sidor) i kategorin Fläktkåpa. Guiden har ansetts hjälpsam av 19 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.4 stjärnor baserat på 5 recensioner. Har du en fråga om Smeg FLTKDH eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Smeg |
| Kategori: | Fläktkåpa |
| Modell: | FLTKDH |
| Vikt: | 450 g |
| Bredd: | 300 mm |
| Djup: | 300 mm |
| Höjd: | 197 mm |
| Förpackningens bredd: | 405 mm |
| Ursprungsland: | Italien |
| Modell: | Filter till spiskåpa |
| Produktens färg: | Metallisk |
| Låddjup: | 125 mm |
| Vikt inkl. förpackning: | 1250 g |
| Antal per förpackning: | 1 styck |
| Brand kompatibilitet: | Smeg |
| Kemikalieskatt (Sverige): | Nej |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Smeg FLTKDH ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
Fläktkåpa Smeg Manualer
9 April 2025
2 April 2025
30 Mars 2025
30 Mars 2025
30 Mars 2025
1 Februari 2025
28 Januari 2025
4 Januari 2025
4 Januari 2025
4 Januari 2025
Fläktkåpa Manualer
Nyaste Fläktkåpa Manualer
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025