Smeg KSG74B Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för Smeg KSG74B (30 sidor) i kategorin Fläktkåpa. Guiden har ansetts hjälpsam av 17 personer och har ett genomsnittsbetyg på 5.0 stjärnor baserat på 3 recensioner. Har du en fråga om Smeg KSG74B eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/30

Produktspecifikationer
| Varumärke: | Smeg |
| Kategori: | Fläktkåpa |
| Modell: | KSG74B |
| Bredd: | 734 mm |
| Djup: | 272 mm |
| Höjd: | 275 mm |
| Årlig energiförbrukning: | 58 kWh |
| Motoreffekt: | 235 W |
| Ljudnivå (låg hastighet): | 48 dB |
| Antal lampor: | 2 lampor |
| Antal filter: | 1 styck |
| Antal hastigheter: | 3 |
| Modell: | Inbyggd |
| Produktens färg: | Rostfritt stål |
| Fettfilter typ: | Aluminium |
| AC-inspänning: | 220-240 V |
| Lamptyp: | LED |
| Växelström Frekvens: | 50 - 60 hz |
| Ljudnivå Lc IEC: | 61 dB |
| Installationsfack, bredd: | 726 mm |
| Installationsfack, djup: | 260 mm |
| Lampor: | 1 W |
| Ansluten effekt: | 238 W |
| Maximal flödeskapacitet: | 480 m³/h |
| Intensiv hastighet: | Ja |
| Evakueringsanslutning diameter: | 150 mm |
| Energiklass, flödesdynamik: | B |
| Energiklass, belysning: | A |
| Energiklass, fettfiltrering: | C |
| Exhaust plats: | Övre |
| Ljudnivå (hög hastighet): | 61 dB |
| Bullernivå (intensiv hastighet): | 68 dB |
| Ljudnivå (medelhög hastighet): | 55 dB |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Smeg KSG74B ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
Fläktkåpa Smeg Manualer
9 April 2025
2 April 2025
30 Mars 2025
30 Mars 2025
30 Mars 2025
1 Februari 2025
28 Januari 2025
4 Januari 2025
4 Januari 2025
4 Januari 2025
Fläktkåpa Manualer
Nyaste Fläktkåpa Manualer
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025