Smeg KCV9NE Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för Smeg KCV9NE (14 sidor) i kategorin Fläktkåpa. Guiden har ansetts hjälpsam av 18 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.8 stjärnor baserat på 8 recensioner. Har du en fråga om Smeg KCV9NE eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/14

Instruction booklet
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Smeg |
| Kategori: | Fläktkåpa |
| Modell: | KCV9NE |
| Inbyggd display: | Ja |
| Bredd: | - mm |
| Höjd: | - mm |
| Årlig energiförbrukning: | 49 kWh |
| Motoreffekt: | 275 W |
| Belysningsstyrka: | 227 lx |
| Ljudnivå (låg hastighet): | 56 dB |
| Antal lampor: | 2 lampor |
| Antal hastigheter: | 3 |
| Automatisk avstängning: | Ja |
| Modell: | Inbyggd under |
| Produktens färg: | Black, Stainless steel |
| Tryck (Pa): | 412 |
| Fettfilter typ: | Rostfritt stål |
| Lamptyp: | LED |
| Ljudnivå Lc IEC: | 65 dB |
| Lampor: | 2 W |
| Ansluten effekt: | 278 W |
| Typ av fläkt: | Recirkulerande |
| Maximal flödeskapacitet: | 519 m³/h |
| Intensiv hastighet: | Ja |
| Evakueringsanslutning diameter: | 150 mm |
| Energiklass, flödesdynamik: | E |
| Energiklass, belysning: | A |
| Energiklass, fettfiltrering: | A |
| Ljudnivå (hög hastighet): | 72 dB |
| Ljudnivå (medelhög hastighet): | 65 dB |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Smeg KCV9NE ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
Fläktkåpa Smeg Manualer
9 April 2025
2 April 2025
30 Mars 2025
30 Mars 2025
30 Mars 2025
1 Februari 2025
28 Januari 2025
4 Januari 2025
4 Januari 2025
4 Januari 2025
Fläktkåpa Manualer
Nyaste Fläktkåpa Manualer
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025