Smeg KSA600HX Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för Smeg KSA600HX (12 sidor) i kategorin Fläktkåpa. Guiden har ansetts hjälpsam av 16 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.2 stjärnor baserat på 5 recensioner. Har du en fråga om Smeg KSA600HX eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/12

EN Instruction on mounting and use
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Smeg |
| Kategori: | Fläktkåpa |
| Modell: | KSA600HX |
| Inbyggd display: | Ja |
| Bredd: | 900 mm |
| Djup: | 515 mm |
| Höjd: | 374 mm |
| Ljudnivå (låg hastighet): | 50 dB |
| Antal lampor: | 2 lampor |
| Höjd (min): | 698 mm |
| Antal filter: | 2 styck |
| Antal hastigheter: | 3 |
| Modell: | Väggmonterad |
| Produktens färg: | Rostfritt stål |
| Fettfilter typ: | Aluminium |
| Höjd (max.): | 1113 mm |
| AC-inspänning: | 100-240 V |
| Lamptyp: | halogen |
| Material, hölje: | Rostfritt stål |
| Växelström Frekvens: | 50 - 60 hz |
| Ljudnivå Lc IEC: | 69 dB |
| Lampor: | 40 W |
| Ansluten effekt: | 315 W |
| Typ av fläkt: | Bedrivs |
| Maximal flödeskapacitet: | 844 m³/h |
| Intensiv hastighet: | Ja |
| Evakueringsanslutning diameter: | 150 mm |
| Ljudnivå (hög hastighet): | 65 dB |
| Ljudnivå (medelhög hastighet): | 58 dB |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Smeg KSA600HX ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
Fläktkåpa Smeg Manualer
9 April 2025
2 April 2025
30 Mars 2025
30 Mars 2025
30 Mars 2025
1 Februari 2025
28 Januari 2025
4 Januari 2025
4 Januari 2025
4 Januari 2025
Fläktkåpa Manualer
Nyaste Fläktkåpa Manualer
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025