Smeg KSG52E Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för Smeg KSG52E (13 sidor) i kategorin Fläktkåpa. Guiden har ansetts hjälpsam av 14 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.4 stjärnor baserat på 4 recensioner. Har du en fråga om Smeg KSG52E eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Smeg |
| Kategori: | Fläktkåpa |
| Modell: | KSG52E |
| Inbyggd display: | Nej |
| Bredd: | 534.3 mm |
| Djup: | 299.6 mm |
| Årlig energiförbrukning: | 50 kWh |
| Motoreffekt: | 75 W |
| Belysningsstyrka: | 78 lx |
| Antal motorer: | 1 |
| Ljudnivå (låg hastighet): | 45 dB |
| Antal lampor: | 2 lampor |
| Tvättbart filter: | Ja |
| Antal filter: | 1 styck |
| Antal hastigheter: | 3 |
| Modell: | Inbyggd |
| Produktens färg: | Silver |
| Kontrolltyp: | Slider |
| Löstagbart filter: | Ja |
| Tryck (Pa): | 145 |
| Fettfilter typ: | Aluminium |
| Höjd (max.): | 207.8 mm |
| AC-inspänning: | 220 - 240 V |
| Lamptyp: | LED |
| Växelström Frekvens: | 50 - 60 hz |
| Ljudnivå Lc IEC: | 54 dB |
| Lampor: | 3 W |
| Ansluten effekt: | 81 W |
| Typ av fläkt: | Frånluft/recirkulerande |
| Maximal flödeskapacitet: | 224 m³/h |
| Evakueringsanslutning diameter: | 120 mm |
| Energiklass, flödesdynamik: | E |
| Energiklass, belysning: | D |
| Energiklass, fettfiltrering: | E |
| Exhaust plats: | Övre |
| Belysningsposition: | Bak |
| Ljudnivå (hög hastighet): | 54 dB |
| Minsta avstånd från elektrisk spis: | 500 mm |
| Minsta avstånd från gashäll: | 650 mm |
| Ljudnivå (medelhög hastighet): | 47 dB |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Smeg KSG52E ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
Fläktkåpa Smeg Manualer
9 April 2025
2 April 2025
30 Mars 2025
30 Mars 2025
30 Mars 2025
1 Februari 2025
28 Januari 2025
4 Januari 2025
4 Januari 2025
4 Januari 2025
Fläktkåpa Manualer
Nyaste Fläktkåpa Manualer
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025