Smeg KA1VAE Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för Smeg KA1VAE (14 sidor) i kategorin Fläktkåpa. Guiden har ansetts hjälpsam av 27 personer och har ett genomsnittsbetyg på 5.0 stjärnor baserat på 2 recensioner. Har du en fråga om Smeg KA1VAE eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/14

Instructiehandleiding
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Smeg |
| Kategori: | Fläktkåpa |
| Modell: | KA1VAE |
| Inbyggd display: | Nej |
| Bredd: | 900 mm |
| Djup: | 480 mm |
| Höjd: | 745 mm |
| Årlig energiförbrukning: | 59.4 kWh |
| Motoreffekt: | 275 W |
| Belysningsstyrka: | 225 lx |
| Motor ingår: | Ja |
| Antal motorer: | 1 |
| Ljudnivå (låg hastighet): | 50 dB |
| Antal lampor: | 2 lampor |
| Tvättbart filter: | Ja |
| Höjd (min): | 1000 mm |
| Antal filter: | 3 styck |
| Antal hastigheter: | 3 |
| Höjd utan skorsten: | 250 mm |
| Modell: | Väggmonterad |
| Produktens färg: | Antracit |
| Kontrolltyp: | Rotations- |
| Löstagbart filter: | Ja |
| Tryck (Pa): | 434 |
| Fettfilter typ: | Rostfritt stål |
| Höjd (max.): | 1200 mm |
| Lamptyp: | LED |
| Ljudnivå Lc IEC: | 63 dB |
| Lampor: | 2 W |
| Typ av fläkt: | Bedrivs |
| Maximal flödeskapacitet: | 820 m³/h |
| Intensiv hastighet: | Ja |
| Evakueringsanslutning diameter: | 150 mm |
| Energiklass, flödesdynamik: | A |
| Energiklass, belysning: | A |
| Energiklass, fettfiltrering: | C |
| Exhaust plats: | Övre |
| Ljudnivå (hög hastighet): | 63 dB |
| Minsta avstånd från elektrisk spis: | 650 mm |
| Minsta avstånd från gashäll: | 750 mm |
| Bullernivå (intensiv hastighet): | 71 dB |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Smeg KA1VAE ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
Fläktkåpa Smeg Manualer
9 April 2025
2 April 2025
30 Mars 2025
30 Mars 2025
30 Mars 2025
1 Februari 2025
28 Januari 2025
4 Januari 2025
4 Januari 2025
4 Januari 2025
Fläktkåpa Manualer
Nyaste Fläktkåpa Manualer
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025