Smeg KAT1200HXE Bruksanvisning PDF Ladda ner
Ladda ner nedan manualen på svenska för Smeg KAT1200HXE (11 sidor) i kategorin Fläktkåpa. Denna manual har varit användbar för 16 personer och betygsatt av 4 användare till ett genomsnitt på 4.1 stjärnor. Klicka på ladda ner för att ladda ner den eller läs online för att öppna vår samtidiga läsare.
Nedladdningsinformation
Filformat
PDF
Filstorlek
0.0 MB
Antal sidor
11
Nedladdningar
1.477
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Smeg |
| Kategori: | Fläktkåpa |
| Modell: | KAT1200HXE |
| Färg på produkten: | Black, Grey |
| Inbyggd display: | Nej |
| Vikt: | 11420 g |
| Bredd: | 482.6 mm |
| Djup: | 560 mm |
| Höjd: | 88 mm |
| Årlig energiförbrukning: | 58 kWh |
| Motoreffekt: | - W |
| Motor ingår: | Ja |
| Antal motorer: | 1 |
| Ljudnivå (låg hastighet): | 46 dB |
| Antal lampor: | 2 lampor |
| Höjd (min): | 540 mm |
| Antal filter: | 3 styck |
| Antal hastigheter: | 3 |
| Mobila operativsystem som stöds: | Android, iOS |
| LED-indikatorer: | Ja |
| På / Av knapp: | Ja |
| Höjd utan skorsten: | 60 mm |
| Processorfrekvens: | 2.5 GHz |
| Antal processorkärnor: | 2 |
| Videoformat som stöds: | AVI, H.264, M-JPEG, MPEG4, RAW |
| Maximal upplösning: | 1920 x 1080 Pixels |
| Inkluderar AC-adapter: | Ja |
| Antal USB 2.0-portar: | 8 |
| Antal Ethernet LAN (RJ-45)-portar: | 2 |
| Certifiering: | CE, FCC, UL |
| Internminne: | 8000 MB |
| Modell: | Väggmonterad |
| Typ processor: | Ja |
| Ethernet LAN, dataöverföringshastigheter: | 10,100,1000 Mbit/s |
| Nätverksprotokoll som stöds: | IPv4/v6, TCP, UDP, DHCP Client, HTTP, DNS, NTP, RTP, RTSP, SMTP, FTP, ICMP, ARP, UPnP, LDAP (client), iSCSi |
| Rackmontering: | Ja |
| Total installerad lagringskapacitet: | 120 GB |
| Inspelningslägen: | Event, Manual, Schedule |
| Språk som stöds: | Multi |
| Antalet installerade hårddiskar: | 1 |
| HDD kapacitet: | 120 GB |
| HDD-gränssnitt: | SATA |
| Power over Ethernet (PoE): | Nee |
| PTZ-kontroll: | Ja |
| Webbläsare som stöds: | IE 11.0 + |
| RAID-stöd: | Ja |
| HDD storlek: | 3.5 " |
| Maximalt antal hårddiskar per hölje: | 8 |
| Maximal lagringskapacitet: | 80 TB |
| VGA (D-Sub) utgångsportar: | 1 |
| Typer av RAID: | 0, 1,5, 10 |
| Rackkapacitet: | 2U |
| Videoingångskanal: | 200 kanalen |
| AC-ingångsspänning: | 100 - 240 V |
| AC-ingångsfrekvens: | 50 - 60 Hz |
| Strömförbrukning (typiskt): | 85 W |
| Drifttemperatur (TT): | 0 - 40 °C |
| Relativ luftfuktighet i drift (VV): | 10 - 85 procent |
| eSATA: | Ja |
| HDMI-utgång: | Ja |
| Datagenomströmningshastighet: | 300 Mbit/s |
| PTZ-modi: | Vooraf ingesteld punt |
| Produktens färg: | Rostfritt stål |
| Fettfilter typ: | Aluminium |
| Höjd (max.): | 1090 mm |
| Lamptyp: | LED |
| Ljudnivå Lc IEC: | 62 dB |
| Maximal flödeskapacitet: | 750 m³/h |
| Intensiv hastighet: | Ja |
| Evakueringsanslutning diameter: | 150 mm |
| Energiklass, flödesdynamik: | B |
| Energiklass, belysning: | A |
| Energiklass, fettfiltrering: | D |
| Exhaust plats: | Övre |
Fläktkåpa Smeg Manualer
9 April 2025
2 April 2025
30 Mars 2025
30 Mars 2025
30 Mars 2025
Fläktkåpa Manualer
Nyaste Fläktkåpa Manualer
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025