Smeg KAT900HXE Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för Smeg KAT900HXE (11 sidor) i kategorin Fläktkåpa. Guiden har ansetts hjälpsam av 18 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.0 stjärnor baserat på 3 recensioner. Har du en fråga om Smeg KAT900HXE eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/11

IT Istruzioni di montaggio e d'uso
EN Instruction on mounting and use
FR Prescriptions de montage et mode d’emploi
DE Montage- und Gebrauchsanweisung
PT Instruções para montagem e utilização
ES Montaje y modo de empleo
NL Montagevoorschriften en gebruiksaanwijzingen
SV Monterings- och bruksanvisningar
DA Bruger- og monteringsvejledning
NO Instrukser for montering og bruk
RU
PL Instrukcja montau i obsugi
AR
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Smeg |
| Kategori: | Fläktkåpa |
| Modell: | KAT900HXE |
| Färg på produkten: | Zwart |
| Inbyggd display: | Nej |
| Bredd: | 480 mm |
| Djup: | 250 mm |
| Höjd: | 133 mm |
| Årlig energiförbrukning: | 56 kWh |
| Motoreffekt: | - W |
| Motor ingår: | Ja |
| Antal motorer: | 1 |
| Husmaterial: | Acrylonitrile butadiene styrene (ABS), Steel |
| Ljudnivå (låg hastighet): | 46 dB |
| Antal lampor: | 2 lampor |
| Höjd (min): | 540 mm |
| Antal filter: | 3 styck |
| Antal hastigheter: | 3 |
| Höjd utan skorsten: | 60 mm |
| Modell: | Väggmonterad |
| Hållbarhetscertifikat: | RoHS |
| Rackkapacitet: | 3U |
| Produktens färg: | Rostfritt stål |
| Kontrolltyp: | Knappar |
| Fettfilter typ: | Aluminium |
| Höjd (max.): | 1090 mm |
| Lamptyp: | LED |
| Ljudnivå Lc IEC: | 62 dB |
| Maximal flödeskapacitet: | 750 m³/h |
| Intensiv hastighet: | Ja |
| Evakueringsanslutning diameter: | 150 mm |
| Energiklass, flödesdynamik: | B |
| Energiklass, belysning: | A |
| Energiklass, fettfiltrering: | D |
| Exhaust plats: | Övre |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Smeg KAT900HXE ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
Fläktkåpa Smeg Manualer
9 April 2025
2 April 2025
30 Mars 2025
30 Mars 2025
30 Mars 2025
1 Februari 2025
28 Januari 2025
4 Januari 2025
4 Januari 2025
4 Januari 2025
Fläktkåpa Manualer
Nyaste Fläktkåpa Manualer
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025