Smeg KC19B-2 Bruksanvisning PDF Ladda ner
Ladda ner nedan manualen på svenska för Smeg KC19B-2 (23 sidor) i kategorin Fläktkåpa. Denna manual har varit användbar för 24 personer och betygsatt av 3 användare till ett genomsnitt på 4.1 stjärnor. Klicka på ladda ner för att ladda ner den eller läs online för att öppna vår samtidiga läsare.
Nedladdningsinformation
Filformat
PDF
Filstorlek
0.0 MB
Antal sidor
23
Nedladdningar
1.578
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Smeg |
| Kategori: | Fläktkåpa |
| Modell: | KC19B-2 |
| Färg på produkten: | Black, Red |
| Vikt: | 150 g |
| Bredd: | 74 mm |
| Djup: | 426 mm |
| Höjd: | 42 mm |
| Sladdlängd: | 1.8 m |
| Kraftkälla: | Kabel |
| Typ av förpackning: | Doos |
| Vormfaktor: | Rechtshandig |
| Avsedd för: | Gamen |
| siffra: | 1 |
| Rekommenderad användning: | Universeel |
| Antal knappar: | 8 |
| Förbindelse: | USB Type-A |
| Ytfärg: | Afbeelding |
| Rulla typ: | Wiel |
| Rörelseupplösning: | 7200 DPI |
| Typ av knappar: | Drukknoppen |
| Rörelsedetekteringsteknik: | Optisch |
| Antal scrollhjul: | 1 |
| Rulla vägbeskrivningar: | Verticaal |
| Harmoniserad systemkod (HS): | 84716070 |
| Exponering: | Ja |
| Justerbar rörelseupplösning: | Ja |
| Antal rörelseupplösningslägen: | 5 |
Fläktkåpa Smeg Manualer
9 April 2025
2 April 2025
30 Mars 2025
30 Mars 2025
30 Mars 2025
Fläktkåpa Manualer
Nyaste Fläktkåpa Manualer
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025