Smeg KD150X-1 Bruksanvisning PDF Ladda ner
Ladda ner nedan manualen på svenska för Smeg KD150X-1 (8 sidor) i kategorin Fläktkåpa. Denna manual har varit användbar för 28 personer och betygsatt av 2 användare till ett genomsnitt på 5.0 stjärnor. Klicka på ladda ner för att ladda ner den eller läs online för att öppna vår samtidiga läsare.
Nedladdningsinformation
Filformat
PDF
Filstorlek
0.0 MB
Antal sidor
8
Nedladdningar
615
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Smeg |
| Kategori: | Fläktkåpa |
| Modell: | KD150X-1 |
| Bredd: | 1500 mm |
| Djup: | 550 mm |
| Höjd: | 800 mm |
| Motoreffekt: | 240 W |
| Antal motorer: | 2 |
| Antal filter: | 5 styck |
| Antal hastigheter: | 4 |
| Modell: | Väggmonterad |
| Produktens färg: | Silver |
| Material, hölje: | Rostfritt stål |
| Ljudnivå Lc IEC: | 74 dB |
| Typ av fläkt: | Frånluft/recirkulerande |
| Maximal flödeskapacitet: | 830 m³/h |
Fläktkåpa Smeg Manualer
9 April 2025
2 April 2025
30 Mars 2025
30 Mars 2025
30 Mars 2025
Fläktkåpa Manualer
Nyaste Fläktkåpa Manualer
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025