Smeg KD6XE Bruksanvisning PDF Ladda ner
Ladda ner nedan manualen på svenska för Smeg KD6XE (2 sidor) i kategorin Fläktkåpa. Denna manual har varit användbar för 22 personer och betygsatt av 8 användare till ett genomsnitt på 5.0 stjärnor. Klicka på ladda ner för att ladda ner den eller läs online för att öppna vår samtidiga läsare.
Nedladdningsinformation
Filformat
PDF
Filstorlek
0.0 MB
Antal sidor
2
Nedladdningar
1.498
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Smeg |
| Kategori: | Fläktkåpa |
| Modell: | KD6XE |
| Inbyggd display: | Nej |
| Bredd: | 598 mm |
| Djup: | 471 mm |
| Höjd: | 795 mm |
| Årlig energiförbrukning: | 59 kWh |
| Sladdlängd: | 1 m |
| Motoreffekt: | 110 W |
| Belysningsstyrka: | 45 lx |
| Motor ingår: | Ja |
| Antal motorer: | 1 |
| Ljudnivå (låg hastighet): | 50 dB |
| Antal lampor: | 1 lampor |
| Antal filter: | 1 styck |
| Antal hastigheter: | 3 |
| Höjd utan skorsten: | 200 mm |
| Modell: | Väggmonterad |
| Produktens färg: | Rostfritt stål |
| Kontrolltyp: | Knappar |
| Tryck (Pa): | 155 |
| Fettfilter typ: | Aluminium |
| AC-inspänning: | 220 - 240 V |
| Lamptyp: | LED |
| Material, hölje: | Rostfritt stål |
| Växelström Frekvens: | 50 hz |
| Ljudnivå Lc IEC: | 64 dB |
| Lampor: | 4 W |
| Typ av fläkt: | Bedrivs |
| Maximal flödeskapacitet: | 415 m³/h |
| Intensiv hastighet: | Nej |
| Evakueringsanslutning diameter: | 150 mm |
| Energiklass, flödesdynamik: | E |
| Energiklass, belysning: | E |
| Energiklass, fettfiltrering: | C |
| Exhaust plats: | Övre |
| Ljudnivå (hög hastighet): | 64 dB |
| Ljudnivå (medelhög hastighet): | 54 dB |
Fläktkåpa Smeg Manualer
9 April 2025
2 April 2025
30 Mars 2025
30 Mars 2025
30 Mars 2025
Fläktkåpa Manualer
Nyaste Fläktkåpa Manualer
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025