Smeg KD90HAE Bruksanvisning PDF Ladda ner
Ladda ner nedan manualen på svenska för Smeg KD90HAE (154 sidor) i kategorin Fläktkåpa. Denna manual har varit användbar för 18 personer och betygsatt av 4 användare till ett genomsnitt på 4.1 stjärnor. Klicka på ladda ner för att ladda ner den eller läs online för att öppna vår samtidiga läsare.
Nedladdningsinformation
Filformat
PDF
Filstorlek
0.0 MB
Antal sidor
154
Nedladdningar
397
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Smeg |
| Kategori: | Fläktkåpa |
| Modell: | KD90HAE |
| Enhetsplacering: | Ingebouwd |
| Typ av operation: | Touch |
| Färg på produkten: | Zwart |
| Bredd: | 510 mm |
| Djup: | 600 mm |
| Höjd: | 52 mm |
| Typ av material (överst): | Keramisch |
| Brännare/kokzonseffekt 2: | 2800 W |
| Brännare/kokzonseffekt 3: | 3100 W |
| Brännare/kokzonseffekt 1: | 2800 W |
| Antal brännare/kokzoner: | 4 zone(s) |
| Typ av häll: | Inductiekookplaat zones |
| Brännare/kokzon typ 1: | Regulier |
| Brännare/kokzon typ 2: | Regulier |
| Typ av brännare/kokzon 3: | Groot |
| Antal gasbrännare: | 0 zone(s) |
| Antal elektroniska kokzoner: | 4 zone(s) |
| LED-indikatorer: | Nee |
| Nuvarande: | 30 A |
| Typ av brännare/kokzon 4: | Sudderen |
| Brännare/kokzonseffekt 4: | 2000 W |
| Strömkälla brännare/kokzon 1: | Electrisch |
| Strömkälla brännare/kokzon 2: | Electrisch |
| Strömkälla brännare/kokzon 3: | Electrisch |
| Strömkälla för brännare/kokzon 4: | Electrisch |
| Placera brännare/kokzon 1: | Links achter |
| Diameter brännare/kokzon 1: | 100 \ 180 mm |
| Placera brännare/kokzon 2: | Links voor |
| Brännare/kokzons diameter 2: | 100 \ 180 mm |
| Placera brännare/kokzon 3: | Rechts achter |
| Brännare/kokzons diameter 3: | 100 \ 210 mm |
| Placera brännare/kokzon 4: | Rechts voor |
| Brännare/kokzons diameter 4: | 100 \ 160 mm |
| Kokzon 1 form: | Rond |
| Kokzon 2 form: | Rond |
| Kokzon 3 form: | Rond |
| Kokzon 4 form: | Rond |
Fläktkåpa Smeg Manualer
9 April 2025
2 April 2025
30 Mars 2025
30 Mars 2025
30 Mars 2025
Fläktkåpa Manualer
Nyaste Fläktkåpa Manualer
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025