Smeg KD90N-2 Bruksanvisning PDF Ladda ner
Ladda ner nedan manualen på svenska för Smeg KD90N-2 (11 sidor) i kategorin Fläktkåpa. Denna manual har varit användbar för 19 personer och betygsatt av 8 användare till ett genomsnitt på 4.9 stjärnor. Klicka på ladda ner för att ladda ner den eller läs online för att öppna vår samtidiga läsare.
Nedladdningsinformation
Filformat
PDF
Filstorlek
0.0 MB
Antal sidor
11
Nedladdningar
864
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Smeg |
| Kategori: | Fläktkåpa |
| Modell: | KD90N-2 |
| Färg på produkten: | Zwart |
| Inbyggd display: | Nej |
| Vikt: | - g |
| Bredd: | 175 mm |
| Djup: | - mm |
| Höjd: | 80 mm |
| Förpackningens bredd: | 205 mm |
| Djuppackning: | 40 mm |
| Förpackningshöjd: | 80 mm |
| Användarmanual: | Ja |
| Motoreffekt: | 240 W |
| Husmaterial: | Acrylonitrile butadiene styrene (ABS), Fabric |
| Antal lampor: | 2 lampor |
| Höjd (min): | 800 mm |
| Antal filter: | 3 styck |
| Antal hastigheter: | 3 |
| Batterikapacitet: | 1200 mAh |
| Blåtand: | Ja |
| Bluetooth-version: | 4.2 |
| Anslutningsteknik: | Draadloos |
| Typ av strömkälla: | Batterij/Accu |
| Medföljande kablar: | USB |
| Integrerad minneskortläsare: | Ja |
| Kompatibla minneskort: | MicroSD (TransFlash) |
| Batteri/Batterispänning: | 3.7 V |
| Genomsnittlig effekt: | 6 W |
| Antal högtalare: | 1 |
| FM-radio: | Ja |
| Inbyggd mikrofon: | Ja |
| Batteritid/batteritid: | 3 uur |
| Modell: | Väggmonterad |
| Antal per paket: | 1 stuk(s) |
| Rekommenderad användning: | Universeel |
| 3,5 mm-kontakt: | Nee |
| USB-anslutning: | Ja |
| Frekvensomfång: | 100 - 20000 Hz |
| AUX ingång: | Nee |
| Förstärkare: | Ingebouwd |
| Handsfree stativ: | Ja |
| Wifi: | Nee |
| Typ produkt: | Draadloze stereoluidspreker |
| Produktens färg: | Svart |
| Kontrolltyp: | Rotations- |
| Fettfilter typ: | Rostfritt stål |
| Höjd (max.): | 1230 mm |
| Lamptyp: | halogen |
| Ljudnivå Lc IEC: | 63 dB |
| Inbyggd förmåga: | Ja |
| Typ av fläkt: | Bedrivs |
| Maximal flödeskapacitet: | 830 m³/h |
| Evakueringsanslutning diameter: | 150 mm |
Fläktkåpa Smeg Manualer
9 April 2025
2 April 2025
30 Mars 2025
30 Mars 2025
30 Mars 2025
Fläktkåpa Manualer
Nyaste Fläktkåpa Manualer
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025