Smeg KDD90VXE Bruksanvisning PDF Ladda ner
Ladda ner nedan manualen på svenska för Smeg KDD90VXE (21 sidor) i kategorin Fläktkåpa. Denna manual har varit användbar för 18 personer och betygsatt av 5 användare till ett genomsnitt på 4.6 stjärnor. Klicka på ladda ner för att ladda ner den eller läs online för att öppna vår samtidiga läsare.
Nedladdningsinformation
Filformat
PDF
Filstorlek
0.0 MB
Antal sidor
21
Nedladdningar
309
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Smeg |
| Kategori: | Fläktkåpa |
| Modell: | KDD90VXE |
| Färg på produkten: | Zwart |
| Bredd: | 900 mm |
| Höjd: | - mm |
| Årlig energiförbrukning: | 102 kWh |
| Motoreffekt: | 275 W |
| Ljudnivå (låg hastighet): | 46 dB |
| Antal lampor: | 1 lampor |
| Antal filter: | 2 styck |
| Antal hastigheter: | 4 |
| Typ av förpackning: | Doos |
| Automatisk avstängning: | Ja |
| Certifiering: | CE, CB, EAC |
| Modell: | Drag |
| Avsedd för: | Universeel |
| Hållbarhetscertifikat: | RoHS |
| Antal per paket: | 60 stuk(s) |
| Inspänning: | 85 - 264 V |
| Uteffekt: | 25 W |
| Typ av mat: | Binnen |
| Varumärkeskompatibilitet: | Alle merken |
| Förvaringstemperatur: | -40 - 85 °C |
| Strömspänningsskydd: | Over voltage, Overload |
| Frekvens: | 47 - 63 Hz |
| Förvaringsfuktighet: | 10 - 95 procent |
| Utström: | 2.93 A |
| Spännande: | 7.5 V |
| Effektivitet: | 84.5 procent |
| Drifttemperatur (TT): | -30 - 70 °C |
| Relativ luftfuktighet i drift (VV): | 20 - 90 procent |
| Justerbar utspänning: | Ja |
| Produktens färg: | Black, Stainless steel |
| Fettfilter typ: | Gjuten aluminium |
| Lamptyp: | LED |
| Ljudnivå Lc IEC: | - dB |
| Lampor: | 6 W |
| Typ av fläkt: | Frånluft/recirkulerande |
| Maximal flödeskapacitet: | - m³/h |
| Intensiv hastighet: | Ja |
| Ljudnivå (hög hastighet): | 65 dB |
| Ljudnivå (återcirkulation läge): | 70 dB |
| Ljudnivå (medelhög hastighet): | 61 dB |
Fläktkåpa Smeg Manualer
9 April 2025
2 April 2025
30 Mars 2025
30 Mars 2025
30 Mars 2025
Fläktkåpa Manualer
Nyaste Fläktkåpa Manualer
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025