Smeg KICGR70X Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för Smeg KICGR70X (16 sidor) i kategorin Fläktkåpa. Guiden har ansetts hjälpsam av 31 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.5 stjärnor baserat på 6 recensioner. Har du en fråga om Smeg KICGR70X eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/16

KICGR52X
EN INSTALLATION MANUAL
DE INSTALLATIONSANLEITUNG
FR MANUEL D’INSTALLATION
IT LIBRETTO DI INSTALLAZIONE
DA INSTALLATIONSVEJLEDNING
PT LIVRO DE INSTRUÇÕES PARA INSTALAÇÃO
ES MANUAL DE INSTALACIÓN
NL INSTALLATIE-INSTRUCTIES
NO INSTALLASJONSVEILEDNING
PL INSTRUKCJA INSTALACJI
FI ASENNUSOHJEET
SV INSTALLATIONSHANDBOK
RU
AR
KICGR70X
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Smeg |
| Kategori: | Fläktkåpa |
| Modell: | KICGR70X |
| Färg på produkten: | Zilver |
| Inbyggd display: | Ja |
| Vikt: | 4500 g |
| Bredd: | 411 mm |
| Djup: | 311 mm |
| Höjd: | 116 mm |
| Årlig energiförbrukning: | 54 kWh |
| Ljudnivå: | 32 dB |
| Användarmanual: | Ja |
| Motoreffekt: | 270 W |
| Belysningsstyrka: | 200 lx |
| Ljudnivå (låg hastighet): | 57 dB |
| Antal lampor: | 1 lampen |
| Tvättbart filter: | Ja |
| Typ av lampa: | UHP |
| Antal filter: | 1 styck |
| Antal hastigheter: | 3 |
| Kraftkälla: | AC |
| LED-indikatorer: | Ja |
| Automatisk avstängning: | Ja |
| Placering: | Desktop |
| Fjärrkontroll: | IR |
| Original bildförhållande: | 16:9 |
| Ethernet LAN: | Nee |
| Videolägen som stöds: | 1080i, 1080p, 480i, 480p, 576i, 576p, 720p |
| Medföljande kablar: | Component, HDMI, RS-232 |
| Integrerad minneskortläsare: | Nee |
| Typiskt kontrastförhållande: | 10000:1 |
| Snabbstartsguide: | Ja |
| Garantikort: | Ja |
| Marknadspositionering: | Thuisbioscoop |
| Projektorns ljusstyrka: | 1400 ANSI lumens |
| Projektionsteknik: | DLP |
| Projektorns inbyggda upplösning: | 1080p (1920x1080) |
| Keystone-korrigering, vertikal: | -5 - 5 ° |
| Lämplig för skärmstorlekar: | 30 - 300 " |
| Projektionsavståndsmål: | 1.5 - 10 m |
| Antal färger: | 1.073 biljoen kleuren |
| Matrisstorlek: | 0.95 " |
| VGA (D-Sub) port(ar): | 1 |
| Antal HDMI-portar: | 4 |
| Typ av seriell anslutning: | RS-232 |
| Kompositvideoingång: | 3 |
| Komponenter för video (YPbPr/YCbCr): | 2 |
| S-videoingång: | 3 |
| DVI-port: | Nee |
| Diafragma (FF): | 2.6 - 2.82 |
| Brännvidd: | 39.12 - 46.94 mm |
| Ljuskällans livslängd: | 2000 uur |
| Typ av ljuskälla: | Lamp |
| Strömförbrukning (i standby): | 12 W |
| Bildförhållanden som stöds: | 16:9 |
| Zoomförhållande: | 1.2:1 |
| Kastförhållande: | 1.85 - 2.22:1 |
| Analog signalformat: | NTSC, PAL, SECAM |
| Full HD: | Ja |
| RS-232 port: | 1 |
| Lampkraft: | 300 W |
| Grafikupplösningar som stöds: | 1024 x 768 (XGA), 1280 x 1024 (SXGA), 640 x 480 (VGA), 800 x 600 (SVGA) |
| Modell: | Inbyggd |
| Förvaringstemperatur: | -20 - 60 °C |
| Matris typ: | DMD |
| Enhetlighet: | 90 procent |
| BNC-ingångsportar: | 10 |
| Fjärrkontroll ingår: | Ja |
| AC-ingångsspänning: | 90 - 264 V |
| AC-ingångsfrekvens: | 50 - 60 Hz |
| Strömförbrukning (typiskt): | 430 W |
| Batterier-ingår: | Ja |
| Typ produkt: | Projector met normale projectieafstand |
| Produktens färg: | Rostfritt stål |
| Kontrolltyp: | Buttons, Touch |
| Löstagbart filter: | Ja |
| Tryck (Pa): | 417 |
| Fettfilter typ: | Aluminium |
| Höjd (max.): | 330 mm |
| AC-inspänning: | 220 - 240 V |
| Lamptyp: | LED |
| Material, hölje: | Rostfritt stål |
| Växelström Frekvens: | 50 - 60 hz |
| Energieffektivitetsskalning: | A+++ till D |
| Ljudnivå Lc IEC: | 69 dB |
| Lampor: | 1 W |
| Ansluten effekt: | 272 W |
| Typ av fläkt: | Recirkulerande |
| Maximal flödeskapacitet: | 720 m³/h |
| Intensiv hastighet: | Ja |
| Evakueringsanslutning diameter: | 150 mm |
| Energiklass, flödesdynamik: | A |
| Energiklass, belysning: | A |
| Energiklass, fettfiltrering: | C |
| Belysningsposition: | Framsida |
| Ljudnivå (hög hastighet): | 69 dB |
| Minsta avstånd från elektrisk spis: | 550 mm |
| Minsta avstånd från gashäll: | 650 mm |
| Bullernivå (intensiv hastighet): | 72 dB |
| Ljudnivå (medelhög hastighet): | 62 dB |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Smeg KICGR70X ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
Fläktkåpa Smeg Manualer
9 April 2025
2 April 2025
30 Mars 2025
30 Mars 2025
30 Mars 2025
1 Februari 2025
28 Januari 2025
4 Januari 2025
4 Januari 2025
4 Januari 2025
Fläktkåpa Manualer
Nyaste Fläktkåpa Manualer
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025