Smeg KL190XE Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för Smeg KL190XE (14 sidor) i kategorin Fläktkåpa. Guiden har ansetts hjälpsam av 24 personer och har ett genomsnittsbetyg på 5.0 stjärnor baserat på 6 recensioner. Har du en fråga om Smeg KL190XE eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/14

Libretto di Istruzioni (IT)
Instruction booklet (EN)
(AR)
Mode d’emploi (FR)
Bedienungsanleitung (DE)
Instruktionsvejledning (DA)
Manual de instrucciones (ES)
Instrukcja (PL)
Manual de lnstruções (PT)
Instructiehandleiding (NL)
Bruksanvisning (NO)
Руководство по эксплуатации (RU)
Instruktionshandbo (SV)
Ohjekirja (FI)
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Smeg |
| Kategori: | Fläktkåpa |
| Modell: | KL190XE |
| Inbyggd display: | Nej |
| Bredd: | 900 mm |
| Djup: | 430 mm |
| Höjd: | 1340 mm |
| Årlig energiförbrukning: | 59 kWh |
| Motoreffekt: | - W |
| Motor ingår: | Ja |
| Antal motorer: | 1 |
| Antal lampor: | 2 lampor |
| Höjd (min): | 1035 mm |
| Antal filter: | 2 styck |
| Antal hastigheter: | 3 |
| Höjd utan skorsten: | 370 mm |
| Modell: | Väggmonterad |
| Produktens färg: | Rostfritt stål |
| Kontrolltyp: | Knappar |
| Fettfilter typ: | Aluminium |
| Höjd (max.): | 1340 mm |
| Lamptyp: | LED |
| Ljudnivå Lc IEC: | 65 dB |
| Lampor: | 1 W |
| Maximal flödeskapacitet: | - m³/h |
| Intensiv hastighet: | Ja |
| Evakueringsanslutning diameter: | 150 mm |
| Energiklass, flödesdynamik: | A |
| Energiklass, belysning: | A |
| Energiklass, fettfiltrering: | E |
| Exhaust plats: | Övre |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Smeg KL190XE ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
Fläktkåpa Smeg Manualer
9 April 2025
2 April 2025
30 Mars 2025
30 Mars 2025
30 Mars 2025
1 Februari 2025
28 Januari 2025
4 Januari 2025
4 Januari 2025
4 Januari 2025
Fläktkåpa Manualer
Nyaste Fläktkåpa Manualer
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025