Smeg KSED65NEE Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för Smeg KSED65NEE (14 sidor) i kategorin Fläktkåpa. Guiden har ansetts hjälpsam av 31 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.0 stjärnor baserat på 2 recensioner. Har du en fråga om Smeg KSED65NEE eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Smeg |
| Kategori: | Fläktkåpa |
| Modell: | KSED65NEE |
| Typ av operation: | Buttons, Touch |
| Färg på produkten: | Zwart |
| Dörrgångjärn: | Neer |
| Inbyggd display: | Ja |
| Vikt: | 10500 g |
| Bredd: | 560 mm |
| Djup: | 550 mm |
| Höjd: | 600 mm |
| Nettoskatt: | 3380 W |
| Årlig energiförbrukning: | 60 kWh |
| Sladdlängd: | 1.6 m |
| Energie-efficiëntieklasse: | A+ |
| Förpackningens bredd: | 685 mm |
| Integrerad klocka: | Ja |
| Motoreffekt: | 200 W |
| Belysningsstyrka: | 221 lx |
| Motor ingår: | Ja |
| Antal motorer: | 1 |
| Ljudnivå (låg hastighet): | 53 dB |
| Antal lampor: | 2 lampor |
| Tvättbart filter: | Ja |
| Höjd (min): | 810 mm |
| Typ av lampa: | Halogeen |
| Total inomhuskapacitet (ugnar): | 72 l |
| Antal ugnar: | 1 |
| Lätt att städa: | Ja |
| Antal filter: | 2 styck |
| Kontrollposition: | Voorkant |
| Antal hastigheter: | 3 |
| Ugnsstorlek: | Middelmaat |
| Höjd utan skorsten: | 252 mm |
| Självrengörande: | Ja |
| Kylskåpsdörr: | Ja |
| Medföljande kablar: | AC |
| Ursprungsland: | Italien |
| Modell: | Väggmonterad |
| Matlagningsprogram: | Grill, Quick |
| AC-ingångsspänning: | 220 - 240 V |
| Energieffektivitetsskala: | A+++ tot D |
| Produktens färg: | Svart |
| Kontrolltyp: | Handtag |
| Löstagbart filter: | Ja |
| Låddjup: | 440 mm |
| Vikt inkl. förpackning: | 13420 g |
| Tryck (Pa): | 385 |
| Fettfilter typ: | Gjuten aluminium |
| Höjd (max.): | 1170 mm |
| AC-inspänning: | 220 - 240 V |
| Växelström Frekvens: | 50 - 60 hz |
| Energieffektivitetsskalning: | A+++ till D |
| Ljudnivå Lc IEC: | 67 dB |
| Installationsfack, bredd: | 600 mm |
| Installationsfack, djup: | 514 mm |
| Installationsfack, höjd: | 810 mm |
| Lampor: | 1 W |
| Ansluten effekt: | 202 W |
| Typ av fläkt: | Frånluft/recirkulerande |
| Maximal flödeskapacitet: | 635 m³/h |
| Evakueringsanslutning diameter: | 150 mm |
| Energiklass, flödesdynamik: | B |
| Energiklass, belysning: | A |
| Energiklass, fettfiltrering: | D |
| Belysningsposition: | Framsida |
| Ljudnivå (hög hastighet): | 67 dB |
| Minsta avstånd från elektrisk spis: | 650 mm |
| Minsta avstånd från gashäll: | 750 mm |
| Kemikalieskatt (Sverige): | Nej |
| Ljudnivå (medelhög hastighet): | 57 dB |
| Djup (min): | 514 mm |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Smeg KSED65NEE ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
Fläktkåpa Smeg Manualer
9 April 2025
2 April 2025
30 Mars 2025
30 Mars 2025
30 Mars 2025
1 Februari 2025
28 Januari 2025
4 Januari 2025
4 Januari 2025
4 Januari 2025
Fläktkåpa Manualer
Nyaste Fläktkåpa Manualer
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025