Smeg KIV90X Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för Smeg KIV90X (12 sidor) i kategorin Fläktkåpa. Guiden har ansetts hjälpsam av 21 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.0 stjärnor baserat på 6 recensioner. Har du en fråga om Smeg KIV90X eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/12

Libretto di Istruzioni
Instructions Manual
Manuel d’Instructions
Bedienungsanleitung
Gebruiksaanwijzing
Manual de instrucciones
Manual de Instruções
KIV90X
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Smeg |
| Kategori: | Fläktkåpa |
| Modell: | KIV90X |
| Bredd: | 898 mm |
| Djup: | 650 mm |
| Höjd: | 1070 mm |
| Motoreffekt: | 330 W |
| Antal lampor: | 4 lampor |
| Antal filter: | 2 styck |
| Antal hastigheter: | 3 |
| Modell: | Väggmonterad |
| Produktens färg: | Rostfritt stål |
| Kontrolltyp: | Knappar |
| Fettfilter typ: | Aluminium |
| Lamptyp: | halogen |
| Material, hölje: | Glass, Stainless steel |
| Typ av fläkt: | Bedrivs |
| Maximal flödeskapacitet: | 700 m³/h |
| Intensiv hastighet: | Ja |
| Evakueringsanslutning diameter: | 150 mm |
| Exhaust plats: | Botten |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Smeg KIV90X ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
Fläktkåpa Smeg Manualer
9 April 2025
2 April 2025
30 Mars 2025
30 Mars 2025
30 Mars 2025
1 Februari 2025
28 Januari 2025
4 Januari 2025
4 Januari 2025
4 Januari 2025
Fläktkåpa Manualer
Nyaste Fläktkåpa Manualer
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025