Smeg KLT9L4X Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för Smeg KLT9L4X (13 sidor) i kategorin Fläktkåpa. Guiden har ansetts hjälpsam av 31 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.2 stjärnor baserat på 3 recensioner. Har du en fråga om Smeg KLT9L4X eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/13

IT GRUPPO COMANDI
ENUSER INTERFACE
AR
FRGROUPEDE COMMANDES
DESTEUEREINHEIT
DAKONTROLPANEL
ESGRUPODE MANDOS
PLGRUPA STEROWANIA
PTGRUPODE COMANDOS
NLGROEPMETCOMMANDO’S
NOKONTROLLENHET
RUПОЛЬЗОВАТЕЛЬСКИЙ ИНТЕРФЕЙС
SVANVÄNDARGRÄNSSNITT
FIKÄYTTÖLIITTYMÄ
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Smeg |
| Kategori: | Fläktkåpa |
| Modell: | KLT9L4X |
| Vikt: | 20000 g |
| Bredd: | 900 mm |
| Djup: | 500 mm |
| Höjd: | 200 mm |
| Årlig energiförbrukning: | 94 kWh |
| Sladdlängd: | 1.5 m |
| Förpackningens bredd: | 990 mm |
| Motoreffekt: | 270 W |
| Ljudnivå (låg hastighet): | 48 dB |
| Antal lampor: | 2 lampor |
| Antal filter: | 3 styck |
| Antal hastigheter: | 3 |
| Modell: | Inbyggd i taket |
| Färgtemperatur: | 5700 K |
| Produktens färg: | Rostfritt stål |
| Kontrolltyp: | Röra |
| Låddjup: | 416 mm |
| Vikt inkl. förpackning: | 25000 g |
| Tryck (Pa): | 630 |
| Fettfilter typ: | Aluminium |
| AC-inspänning: | 220 - 240 V |
| Lamptyp: | LED |
| Material, hölje: | Rostfritt stål |
| Växelström Frekvens: | 50 - 60 hz |
| Energieffektivitetsskalning: | A+++ till D |
| Ljudnivå Lc IEC: | 63 dB |
| Strömförbrukning i vänteläge: | 0.49 W |
| Lampor: | 7.4 W |
| Ansluten effekt: | 305 W |
| Typ av fläkt: | Bedrivs |
| Maximal flödeskapacitet: | 452 m³/h |
| Intensiv hastighet: | Ja |
| Evakueringsanslutning diameter: | 150 mm |
| Energiklass, flödesdynamik: | B |
| Energiklass, belysning: | B |
| Energiklass, fettfiltrering: | D |
| Filterrengöring indikator: | Ja |
| Ljudnivå (hög hastighet): | 63 dB |
| Minsta avstånd från elektrisk spis: | 650 mm |
| Minsta avstånd från gashäll: | 650 mm |
| Bullernivå (intensiv hastighet): | 69 dB |
| Ljudnivå (medelhög hastighet): | 55 dB |
| Boost-lägets luftutsugseffekt: | 594 m³/h |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Smeg KLT9L4X ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
Fläktkåpa Smeg Manualer
9 April 2025
2 April 2025
30 Mars 2025
30 Mars 2025
30 Mars 2025
1 Februari 2025
28 Januari 2025
4 Januari 2025
4 Januari 2025
4 Januari 2025
Fläktkåpa Manualer
Nyaste Fläktkåpa Manualer
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025