Smeg KSEC91XE Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för Smeg KSEC91XE (16 sidor) i kategorin Fläktkåpa. Guiden har ansetts hjälpsam av 22 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.8 stjärnor baserat på 5 recensioner. Har du en fråga om Smeg KSEC91XE eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/16

Libretto istruzioni
User manual
Manuel d’Instructions
Bedienungsanleitung
Gebruiksaanwijzing
Manual de instrucciones
Manual de Instruções
Brugsvejledning
Bruksanvisning
Руководство по эксплуатации
Instrukcja Obsługi
Bruksanvisning
KSEC61XE - KSEC61EBE - KSEC61NEE - KSEC91XE
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Smeg |
| Kategori: | Fläktkåpa |
| Modell: | KSEC91XE |
| Inbyggd display: | Nej |
| Bredd: | 898 mm |
| Djup: | 527 mm |
| Höjd: | 150 mm |
| Årlig energiförbrukning: | 67 kWh |
| Sladdlängd: | 1 m |
| Motoreffekt: | 125 W |
| Belysningsstyrka: | 45 lx |
| Motor ingår: | Ja |
| Antal motorer: | 1 |
| Ljudnivå (låg hastighet): | 64 dB |
| Antal lampor: | 1 lampor |
| Tvättbart filter: | Ja |
| Antal filter: | 3 styck |
| Antal hastigheter: | 3 |
| Modell: | Inbyggd under |
| Produktens färg: | Black, Stainless steel |
| Kontrolltyp: | Knappar |
| Löstagbart filter: | Ja |
| Tryck (Pa): | 116 |
| Fettfilter typ: | Aluminium |
| AC-inspänning: | 220 - 240 V |
| Lamptyp: | LED |
| Material, hölje: | Glass, Stainless steel |
| Växelström Frekvens: | 50 hz |
| Ljudnivå Lc IEC: | 69 dB |
| Lampor: | 4 W |
| Ansluten effekt: | 129 W |
| Typ av fläkt: | Bedrivs |
| Maximal flödeskapacitet: | 230 m³/h |
| Intensiv hastighet: | Nej |
| Evakueringsanslutning diameter: | 120 mm |
| Energiklass, flödesdynamik: | F |
| Energiklass, belysning: | E |
| Energiklass, fettfiltrering: | C |
| Exhaust plats: | Övre |
| Ljudnivå (hög hastighet): | 69 dB |
| Minsta avstånd från elektrisk spis: | 650 mm |
| Minsta avstånd från gashäll: | 650 mm |
| Ljudnivå (medelhög hastighet): | 67 dB |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Smeg KSEC91XE ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
Fläktkåpa Smeg Manualer
9 April 2025
2 April 2025
30 Mars 2025
30 Mars 2025
30 Mars 2025
1 Februari 2025
28 Januari 2025
4 Januari 2025
4 Januari 2025
4 Januari 2025
Fläktkåpa Manualer
Nyaste Fläktkåpa Manualer
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025