Smeg KCVR9NE Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för Smeg KCVR9NE (8 sidor) i kategorin Fläktkåpa. Guiden har ansetts hjälpsam av 19 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.6 stjärnor baserat på 6 recensioner. Har du en fråga om Smeg KCVR9NE eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/8

NL
KCVR9NE
Handleiding KCVR9NE
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Smeg |
| Kategori: | Fläktkåpa |
| Modell: | KCVR9NE |
| Bredd: | 900 mm |
| Djup: | 410 mm |
| Höjd: | 1360 mm |
| Motoreffekt: | 450 W |
| Antal motorer: | 1 |
| Antal lampor: | 2 lampor |
| Antal filter: | 1 styck |
| Antal hastigheter: | 4 |
| Modell: | Väggmonterad |
| Produktens färg: | Black, Stainless steel |
| Kontrolltyp: | Knappar |
| Fettfilter typ: | Rostfritt stål |
| Lamptyp: | halogen |
| Ljudnivå Lc IEC: | 71 dB |
| Lampor: | 20 W |
| Typ av fläkt: | Frånluft/recirkulerande |
| Intensiv hastighet: | Ja |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Smeg KCVR9NE ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
Fläktkåpa Smeg Manualer
9 April 2025
2 April 2025
30 Mars 2025
30 Mars 2025
30 Mars 2025
1 Februari 2025
28 Januari 2025
4 Januari 2025
4 Januari 2025
4 Januari 2025
Fläktkåpa Manualer
Nyaste Fläktkåpa Manualer
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025