Smeg KS59AOE2 Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för Smeg KS59AOE2 (11 sidor) i kategorin Fläktkåpa. Guiden har ansetts hjälpsam av 27 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.8 stjärnor baserat på 4 recensioner. Har du en fråga om Smeg KS59AOE2 eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/11

Libretto di Istruzioni (IT)
Instruction booklet (EN)
(AR)
Mode d’emploi (FR)
Bedienungsanleitung (DE)
Instruktionsvejledning (DA)
Manual de instrucciones (ES)
Instrukcja (PL)
Manual de lnstruções (PT)
Instructiehandleiding (NL)
Bruksanvisning (NO)
Руководство по эксплуатации (RU)
Instruktionshandbo (SE)
Ohjekirja (FI)
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Smeg |
| Kategori: | Fläktkåpa |
| Modell: | KS59AOE2 |
| Vikt: | 12400 g |
| Bredd: | 595 mm |
| Djup: | 484 mm |
| Årlig energiförbrukning: | 58 kWh |
| Sladdlängd: | 10 m |
| Motoreffekt: | 275 W |
| Belysningsstyrka: | 260 lx |
| Ljudnivå (låg hastighet): | 49 dB |
| Antal lampor: | 2 lampor |
| Höjd (min): | 890 mm |
| Antal filter: | 2 styck |
| Antal hastigheter: | 3 |
| Ursprungsland: | Italien |
| Modell: | Väggmonterad |
| Produktens färg: | Anthracite, Brass, Stainless steel |
| Kontrolltyp: | Rotations- |
| Vikt inkl. förpackning: | 19350 g |
| Tryck (Pa): | 443 |
| Fettfilter typ: | Rostfritt stål |
| Höjd (max.): | 1510 mm |
| AC-inspänning: | 220-240 V |
| Lamptyp: | LED |
| Växelström Frekvens: | 50 - 60 hz |
| Energieffektivitetsskalning: | A+++ till D |
| Ljudnivå Lc IEC: | 63 dB |
| Lampor: | 1 W |
| Ansluten effekt: | 277 W |
| Maximal flödeskapacitet: | 754 m³/h |
| Intensiv hastighet: | Ja |
| Energiklass, flödesdynamik: | A |
| Energiklass, belysning: | A |
| Energiklass, fettfiltrering: | D |
| Minsta avstånd från elektrisk spis: | 650 mm |
| Minsta avstånd från gashäll: | 750 mm |
| Bullernivå (intensiv hastighet): | 70 dB |
| Kemikalieskatt (Sverige): | Nej |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Smeg KS59AOE2 ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
Fläktkåpa Smeg Manualer
9 April 2025
2 April 2025
30 Mars 2025
30 Mars 2025
30 Mars 2025
1 Februari 2025
28 Januari 2025
4 Januari 2025
4 Januari 2025
4 Januari 2025
Fläktkåpa Manualer
Nyaste Fläktkåpa Manualer
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025