Smeg KSET610X Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för Smeg KSET610X (22 sidor) i kategorin Fläktkåpa. Guiden har ansetts hjälpsam av 26 personer och har ett genomsnittsbetyg på 5.0 stjärnor baserat på 5 recensioner. Har du en fråga om Smeg KSET610X eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/22

Instruction Manual
Cooker Hoods KSET610X // KSET910X
Manuel d’instructions
Hottes Aspirantes KSET610X // KSET910X
Manual de instrucciones
Campanas Extractoras KSET610X // KSET910X
Libretto istruzioni
Cappe Aspirante KSET610X // KSET910X
Gebruikshandleiding
Afzuigkappen KSET610X // KSET910X
Bedieningsanleitung
Dunstabzugshauben KSET610X // KSET910X
Ðóêîâîäñòâîïîýêñïëóàòàöèè
Âûòÿæêà KSET610X // KSET910X
Manual de Instruções
Exaustores KSET610X // KSET910X
Bruksanvisning
Köksfläkt KSET610X // KSET910X
20/04/09
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Smeg |
| Kategori: | Fläktkåpa |
| Modell: | KSET610X |
| Bredd: | 600 mm |
| Djup: | 300 mm |
| Höjd: | 353 mm |
| Motoreffekt: | 280 W |
| Antal motorer: | 1 |
| Antal lampor: | 2 lampor |
| Antal filter: | 2 styck |
| Antal hastigheter: | 3 |
| Modell: | Inbyggd under |
| Produktens färg: | Silver |
| Fettfilter typ: | Metall |
| Lamptyp: | halogen |
| Material, hölje: | Rostfritt stål |
| Lampor: | 20 W |
| Typ av fläkt: | Frånluft/recirkulerande |
| Maximal flödeskapacitet: | 625 m³/h |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Smeg KSET610X ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
Fläktkåpa Smeg Manualer
9 April 2025
2 April 2025
30 Mars 2025
30 Mars 2025
30 Mars 2025
1 Februari 2025
28 Januari 2025
4 Januari 2025
4 Januari 2025
4 Januari 2025
Fläktkåpa Manualer
Nyaste Fläktkåpa Manualer
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025