Smeg KPF36UX Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för Smeg KPF36UX (12 sidor) i kategorin Fläktkåpa. Guiden har ansetts hjälpsam av 27 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.8 stjärnor baserat på 7 recensioner. Har du en fråga om Smeg KPF36UX eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/12

INSTRUCTION MANUAL
MANUEL
D’INSTRUCTIONS
KD90 --
KD120 --
KD150 --
KT90 --
KT110 --
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Smeg |
| Kategori: | Fläktkåpa |
| Modell: | KPF36UX |
| Färg på produkten: | Zwart, zilver |
| Vikt: | 8000 g |
| Bredd: | 165 mm |
| Djup: | 324 mm |
| Höjd: | 376 mm |
| Användarmanual: | Ja |
| Blåtand: | Ja |
| Processorfrekvens: | 3.2 GHz |
| Processorfamilj: | AMD Ryzen™ 5 |
| Processormodel: | 1400 |
| Antal processorkärnor: | 4 |
| Wi-Fi-standarder: | 802.11a, Wi-Fi 5 (802.11ac), 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Bluetooth-version: | 4.0 |
| Placeringsstöd: | Verticaal |
| Ethernet LAN: | Ja |
| Medföljande kablar: | AC |
| Processor litografi: | 14 nm |
| Antal USB 2.0-portar: | 4 |
| VGA (D-Sub) port(ar): | 1 |
| Antal HDMI-portar: | 1 |
| Mikrofon, linjeingång: | Ja |
| DVI-port: | Nee |
| Antal Ethernet LAN (RJ-45)-portar: | 1 |
| Monteringsalternativ för kabellås: | Ja |
| Hörlursutgångar: | 1 |
| Nätförsörjning: | 250 W |
| Hållbarhetscertifikat: | RoHS, ENERGY STAR |
| WiFi-standard: | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Ethernet LAN, dataöverföringshastigheter: | 10,100,1000 Mbit/s |
| Kabelteknik: | 10/100/1000Base-T(X) |
| Antal portar USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typ A: | 2 |
| Processoruttag: | Socket AM4 |
| Processor antal trådar: | 8 |
| Processorns cache: | 2 MB |
| Thermal Design Power (TDP): | 65 W |
| Typ av processorcache: | L3 |
| Processorfabrikant: | AMD |
| Typ av optisk enhet: | DVD±RW |
| Inbyggd grafikadaptermodell: | Niet beschikbaar |
| Tangentbord ingår: | Ja |
| Maximal processorturbofrekvens: | 3.4 GHz |
| Inkluderar mus: | Ja |
| Bostadstyp: | Tower |
| Antal installerade processorer: | 1 |
| Antal lagringsenheter installerade: | 2 |
| Linjeutgång: | Ja |
| Linjeingång: | Ja |
| Inkluderar monitor: | Nee |
| Specifik grafikminnestyp: | GDDR5 |
| Grafikminne: | 4096 GB |
| Antal 2,5" fack: | 1 |
| PCI Express x1-platser: | 2 |
| PCI Express x16-platser: | 1 |
| Antal-optiska-enheter: | 1 |
| Antal 5,25" fack: | 1 |
| Antal 3,5" fack: | 1 |
| Seriell port(ar): | 1 |
| Strömförsörjning, spänningsingång: | 100 - 240 V |
| Wifi: | Ja |
| Ingångsfrekvens för strömförsörjningen: | 50 - 60 Hz |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Smeg KPF36UX ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
Fläktkåpa Smeg Manualer
9 April 2025
2 April 2025
30 Mars 2025
30 Mars 2025
30 Mars 2025
1 Februari 2025
28 Januari 2025
4 Januari 2025
4 Januari 2025
4 Januari 2025
Fläktkåpa Manualer
Nyaste Fläktkåpa Manualer
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025