Smeg KSE91CX Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för Smeg KSE91CX (10 sidor) i kategorin Fläktkåpa. Guiden har ansetts hjälpsam av 25 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.7 stjärnor baserat på 7 recensioner. Har du en fråga om Smeg KSE91CX eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/10

Libretto di Istruzioni
Instructions Manual
Manuel d’Instructions
Bedienungsanleitung
Gebruiksaanwijzing
Manual de instrucciones
Manual de Instruções
Руководствопоэксплуатации
Bruksanvisning
Brugsvejledning
KSE60X2 - KSE90X2 - KSE90A2 - KSE61CX – KSE91CX
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Smeg |
| Kategori: | Fläktkåpa |
| Modell: | KSE91CX |
| Inbyggd display: | Nej |
| Bredd: | 898 mm |
| Djup: | 470 mm |
| Höjd: | - mm |
| Ljudnivå (låg hastighet): | 45 dB |
| Antal lampor: | 2 lampor |
| Höjd (min): | 730 mm |
| Antal filter: | 3 styck |
| Antal hastigheter: | 3 |
| Modell: | Väggmonterad |
| Produktens färg: | Rostfritt stål |
| Fettfilter typ: | Gjuten aluminium |
| Höjd (max.): | 1000 mm |
| Lamptyp: | halogen |
| Lampor: | 28 W |
| Ansluten effekt: | 306 W |
| Typ av fläkt: | Frånluft/recirkulerande |
| Maximal flödeskapacitet: | 660 m³/h |
| Evakueringsanslutning diameter: | 150 mm |
| Ljudnivå (hög hastighet): | 68 dB |
| Ljudnivå (medelhög hastighet): | 56 dB |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Smeg KSE91CX ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
Fläktkåpa Smeg Manualer
9 April 2025
2 April 2025
30 Mars 2025
30 Mars 2025
30 Mars 2025
1 Februari 2025
28 Januari 2025
4 Januari 2025
4 Januari 2025
4 Januari 2025
Fläktkåpa Manualer
Nyaste Fläktkåpa Manualer
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025