Smeg KS1250X1 Bruksanvisning PDF Ladda ner
Ladda ner nedan manualen på svenska för Smeg KS1250X1 (8 sidor) i kategorin Fläktkåpa. Denna manual har varit användbar för 36 personer och betygsatt av 5 användare till ett genomsnitt på 4.3 stjärnor. Klicka på ladda ner för att ladda ner den eller läs online för att öppna vår samtidiga läsare.
Nedladdningsinformation
Filformat
PDF
Filstorlek
0.0 MB
Antal sidor
8
Nedladdningar
1.564
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Smeg |
| Kategori: | Fläktkåpa |
| Modell: | KS1250X1 |
| Färg på produkten: | Wit |
| Vikt: | 1700 g |
| Bredd: | 275 mm |
| Djup: | 275 mm |
| Höjd: | 95 mm |
| Husmaterial: | Aluminium, Polypropylene (PP) |
| Genomsnittlig effekt: | 40 W |
| Antal per paket: | 1 stuk(s) |
| Högtalarplacering: | Plafond-montage |
| Diameter drivrutin subwoofer (imperiaal): | 8 " |
| Frekvensomfång: | 30 - 20000 Hz |
| Känslighet: | 89 dB |
| Typ av högtalare: | 2-weg |
| Antal basförare: | 1 |
| Ljudtrycksnivå (max): | 110 dB |
| Installationsdjup: | 86 mm |
| Monteringshålets diameter: | 240 mm |
| Material för högtalargaller: | Aluminium |
Fläktkåpa Smeg Manualer
9 April 2025
2 April 2025
30 Mars 2025
30 Mars 2025
30 Mars 2025
Fläktkåpa Manualer
Nyaste Fläktkåpa Manualer
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025