Smeg KS605SXE2 Bruksanvisning PDF Ladda ner
Ladda ner nedan manualen på svenska för Smeg KS605SXE2 (154 sidor) i kategorin Fläktkåpa. Denna manual har varit användbar för 12 personer och betygsatt av 9 användare till ett genomsnitt på 4.6 stjärnor. Klicka på ladda ner för att ladda ner den eller läs online för att öppna vår samtidiga läsare.
Nedladdningsinformation
Filformat
PDF
Filstorlek
0.0 MB
Antal sidor
154
Nedladdningar
1.328
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Smeg |
| Kategori: | Fläktkåpa |
| Modell: | KS605SXE2 |
| Färg på produkten: | Zwart |
| Sladdlängd: | 1 m |
| Snäll: | Microfoon voor studio's |
| Anslutningsteknik: | Bedraad |
| Förbindelse: | XLR-3 |
| Mikrofonriktningstyp: | Cardioïde |
| Mikrofonkänslighet: | -56 dB |
| Typer av röstspole: | Dynamisch |
| Mikrofonfrekvens: | 50 - 16000 Hz |
| Mikrofoningångsimpedans: | 270 Ohm |
| Antal-produkter-ingår: | 1 stuk(s) |
| Mikrofonens vikt: | 860 g |
Fläktkåpa Smeg Manualer
9 April 2025
2 April 2025
30 Mars 2025
30 Mars 2025
30 Mars 2025
Fläktkåpa Manualer
Nyaste Fläktkåpa Manualer
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025