Smeg KS951XE Bruksanvisning PDF Ladda ner
Ladda ner nedan manualen på svenska för Smeg KS951XE (154 sidor) i kategorin Fläktkåpa. Denna manual har varit användbar för 14 personer och betygsatt av 6 användare till ett genomsnitt på 4.2 stjärnor. Klicka på ladda ner för att ladda ner den eller läs online för att öppna vår samtidiga läsare.
Nedladdningsinformation
Filformat
PDF
Filstorlek
0.0 MB
Antal sidor
154
Nedladdningar
445
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Smeg |
| Kategori: | Fläktkåpa |
| Modell: | KS951XE |
| Färg på produkten: | Zwart |
| Bredd: | 559 mm |
| Djup: | 20 mm |
| Höjd: | 419 mm |
| Monteringsmetod: | Muur |
| Maximal viktkapacitet: | 56.7 kg |
| Djup (kejserligt): | 0.79 " |
| Tiltvinkelområde: | 0 - 12 ° |
| Maximal skärmstorlek: | 42 " |
| Minsta skärmstorlek: | 26 " |
| Gränssnittshöjd: | 400 mm |
| Gränssnittets bredd: | 505 mm |
Fläktkåpa Smeg Manualer
9 April 2025
2 April 2025
30 Mars 2025
30 Mars 2025
30 Mars 2025
Fläktkåpa Manualer
Nyaste Fläktkåpa Manualer
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025