Smeg KSE61CX Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för Smeg KSE61CX (10 sidor) i kategorin Fläktkåpa. Guiden har ansetts hjälpsam av 24 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.1 stjärnor baserat på 5 recensioner. Har du en fråga om Smeg KSE61CX eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Smeg |
| Kategori: | Fläktkåpa |
| Modell: | KSE61CX |
| Inbyggd display: | Nej |
| Bredd: | 598 mm |
| Djup: | 470 mm |
| Höjd: | - mm |
| Motoreffekt: | 250 W |
| Motor ingår: | Ja |
| Ljudnivå (låg hastighet): | 45 dB |
| Antal lampor: | 2 lampor |
| Höjd (min): | 730 mm |
| Antal hastigheter: | 3 |
| Höjd utan skorsten: | 60 mm |
| Modell: | Väggmonterad |
| Produktens färg: | Rostfritt stål |
| Kontrolltyp: | Knappar |
| Fettfilter typ: | Gjuten aluminium |
| Höjd (max.): | 1000 mm |
| Lamptyp: | halogen |
| Lampor: | 28 W |
| Ansluten effekt: | 306 W |
| Typ av fläkt: | Frånluft/recirkulerande |
| Maximal flödeskapacitet: | 690 m³/h |
| Evakueringsanslutning diameter: | 150 mm |
| Maximal återcirkulerande ström: | 660 m³/h |
| Exhaust plats: | Övre |
| Ljudnivå (hög hastighet): | 68 dB |
| Ljudnivå (medelhög hastighet): | 56 dB |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Smeg KSE61CX ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
Fläktkåpa Smeg Manualer
9 April 2025
2 April 2025
30 Mars 2025
30 Mars 2025
30 Mars 2025
1 Februari 2025
28 Januari 2025
4 Januari 2025
4 Januari 2025
4 Januari 2025
Fläktkåpa Manualer
Nyaste Fläktkåpa Manualer
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025