Smeg KT61X Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för Smeg KT61X (16 sidor) i kategorin Fläktkåpa. Guiden har ansetts hjälpsam av 22 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.9 stjärnor baserat på 6 recensioner. Har du en fråga om Smeg KT61X eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/16

Libretto istruzioni
User manual
Manuel d’Instructions
Bedienungsanleitung
Gebruiksaanwijzing
Manual de instrucciones
Manual de Instruções
Руководство по эксплуатации
Bruksanvisning
KT61X - KT81X - KT91X - KT61EB - KT61NE - KSEC6S - KSEC6B
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Smeg |
| Kategori: | Fläktkåpa |
| Modell: | KT61X |
| Bredd: | 598 mm |
| Djup: | 525 mm |
| Höjd: | 150 mm |
| Antal lampor: | 1 lampor |
| Antal filter: | 1 styck |
| Antal hastigheter: | 3 |
| Modell: | Halvinbyggd (utdragbar) |
| Produktens färg: | Rostfritt stål |
| Kontrolltyp: | Knappar |
| Strömförbrukning (vanlig): | 135 W |
| Lamptyp: | Glödande |
| Ljudnivå Lc IEC: | 59 dB |
| Inbyggd förmåga: | Ja |
| Maximal flödeskapacitet: | 150 m³/h |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Smeg KT61X ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
Fläktkåpa Smeg Manualer
9 April 2025
2 April 2025
30 Mars 2025
30 Mars 2025
30 Mars 2025
1 Februari 2025
28 Januari 2025
4 Januari 2025
4 Januari 2025
4 Januari 2025
Fläktkåpa Manualer
Nyaste Fläktkåpa Manualer
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025