Smeg KSE90XSM Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för Smeg KSE90XSM (9 sidor) i kategorin Fläktkåpa. Guiden har ansetts hjälpsam av 18 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.5 stjärnor baserat på 7 recensioner. Har du en fråga om Smeg KSE90XSM eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/9

Libretto di Istruzioni
Instructions Manual
Manuel d’Instructions
Bedienungsanleitung
Gebruiksaanwijzing
Manual de instrucciones
Manual de Instruções
ɋɮɥɩɝɩɟɬɭɝɩ ɪɩ ɸɥɬɪɦɮɛɭɛɱɣɣ
Bruksanvisning
KSE90XSM
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Smeg |
| Kategori: | Fläktkåpa |
| Modell: | KSE90XSM |
| Bredd: | 898 mm |
| Djup: | 490 mm |
| Höjd: | 800 mm |
| Antal lampor: | 2 lampor |
| Höjd (min): | 800 mm |
| Antal filter: | 3 styck |
| Modell: | Väggmonterad |
| Produktens färg: | Rostfritt stål |
| Kontrolltyp: | Knappar |
| Fettfilter typ: | Aluminium |
| Höjd (max.): | 1060 mm |
| Lampor: | 40 W |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Smeg KSE90XSM ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
Fläktkåpa Smeg Manualer
9 April 2025
2 April 2025
30 Mars 2025
30 Mars 2025
30 Mars 2025
1 Februari 2025
28 Januari 2025
4 Januari 2025
4 Januari 2025
4 Januari 2025
Fläktkåpa Manualer
Nyaste Fläktkåpa Manualer
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025