Smeg KSEC61BE2 Bruksanvisning PDF Ladda ner
Ladda ner nedan manualen på svenska för Smeg KSEC61BE2 (45 sidor) i kategorin Fläktkåpa. Denna manual har varit användbar för 18 personer och betygsatt av 6 användare till ett genomsnitt på 4.2 stjärnor. Klicka på ladda ner för att ladda ner den eller läs online för att öppna vår samtidiga läsare.
Nedladdningsinformation
Filformat
PDF
Filstorlek
0.0 MB
Antal sidor
45
Nedladdningar
1.029
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Smeg |
| Kategori: | Fläktkåpa |
| Modell: | KSEC61BE2 |
| Typ av operation: | Knoppen |
| Färg på produkten: | Zwart |
| Inbyggd display: | Nej |
| Vikt: | 106 g |
| Bredd: | 84 mm |
| Djup: | 133 mm |
| Höjd: | 16 mm |
| Årlig energiförbrukning: | 67 kWh |
| Förpackningens vikt: | 210 g |
| Förpackningens bredd: | 130 mm |
| Djuppackning: | 190 mm |
| Förpackningshöjd: | 40 mm |
| Motoreffekt: | 125 W |
| Belysningsstyrka: | 90 lx |
| Husmaterial: | Aluminium |
| Ljudnivå (låg hastighet): | 56 dB |
| Antal lampor: | 2 lampor |
| Höjd (min): | 150 mm |
| Antal filter: | 1 styck |
| Antal hastigheter: | 3 |
| LED-indikatorer: | Access, Power |
| Ursprungsland: | Taiwan |
| Modell: | Inbyggd under |
| Stöder Windows: | Ja |
| USB-anslutning: | Nee |
| Internera: | Ja |
| Stöder Mac-operativsystem: | Ja |
| Mac-kompatibilitet: | Ja |
| Lagringsenheter installerade: | Nee |
| Installerad lagringsenhet: | Nee |
| Total installerad lagringskapacitet: | - TB |
| Maximal lagringskapacitet som stöds: | - TB |
| Inklusive skruvar: | Ja |
| Enhetsklass: | Home & Home Office |
| Gränssnitt för lagringsenheter som stöds: | SAS, Serial ATA, Serial ATA II, Serial ATA III |
| Överföringshastighet: | 32 Gbit/s |
| Antal lagringsenheter som stöds: | 1 |
| Storlekar för lagringsenheter stöds: | 2.5 " |
| Harmoniserad systemkod (HS): | 84717020 |
| Nyckelfack: | Ja |
| Hot-swap enhetsfack: | Ja |
| Typer av lagringsenheter som stöds: | HDD & SSD |
| Antal SATA-strömkontakter: | 1 |
| SATA-värdport: | Ja |
| Produktens färg: | Vit |
| Löstagbart filter: | Ja |
| Tryck (Pa): | 193 |
| Fettfilter typ: | Aluminium |
| AC-inspänning: | 220 - 240 V |
| Lamptyp: | LED |
| SATA-strömkontakttyp: | SATA 15-pin |
| Växelström Frekvens: | 50 hz |
| Ljudnivå Lc IEC: | 69 dB |
| Lampor: | 4 W |
| Ansluten effekt: | 133 W |
| Maximal flödeskapacitet: | 285 m³/h |
| Evakueringsanslutning diameter: | 120 mm |
| Energiklass, flödesdynamik: | E |
| Energiklass, belysning: | E |
| Energiklass, fettfiltrering: | G |
| Exhaust plats: | Övre |
| Minsta avstånd från elektrisk spis: | 500 mm |
| Minsta avstånd från gashäll: | 650 mm |
| Ljudnivå (medelhög hastighet): | 64 dB |
Fläktkåpa Smeg Manualer
9 April 2025
2 April 2025
30 Mars 2025
30 Mars 2025
30 Mars 2025
Fläktkåpa Manualer
Nyaste Fläktkåpa Manualer
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025