Smeg KSEC61CBE2 Bruksanvisning PDF Ladda ner
Ladda ner nedan manualen på svenska för Smeg KSEC61CBE2 (45 sidor) i kategorin Fläktkåpa. Denna manual har varit användbar för 17 personer och betygsatt av 3 användare till ett genomsnitt på 4.4 stjärnor. Klicka på ladda ner för att ladda ner den eller läs online för att öppna vår samtidiga läsare.
Nedladdningsinformation
Filformat
PDF
Filstorlek
0.0 MB
Antal sidor
45
Nedladdningar
518
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Smeg |
| Kategori: | Fläktkåpa |
| Modell: | KSEC61CBE2 |
| Inbyggd display: | Nej |
| Vikt: | 8700 g |
| Bredd: | 598 mm |
| Djup: | 490 mm |
| Årlig energiförbrukning: | 67 kWh |
| Sladdlängd: | 1 m |
| Motoreffekt: | 125 W |
| Belysningsstyrka: | 90 lx |
| Motor ingår: | Ja |
| Antal motorer: | 1 |
| Ljudnivå (låg hastighet): | 56 dB |
| Antal lampor: | 2 lampor |
| Antal filter: | 1 styck |
| Antal hastigheter: | 3 |
| Modell: | Inbyggd under |
| Produktens färg: | Vit |
| Kontrolltyp: | Slider |
| Vikt inkl. förpackning: | 9860 g |
| Tryck (Pa): | 193 |
| Fettfilter typ: | Aluminium/träkol |
| Höjd (max.): | 150 mm |
| AC-inspänning: | 220 - 240 V |
| Lamptyp: | LED |
| Växelström Frekvens: | 50 hz |
| Energieffektivitetsskalning: | A+++ till D |
| Ljudnivå Lc IEC: | 69 dB |
| Lampor: | 4 W |
| Antal fläktar: | 1 |
| Ansluten effekt: | 133 W |
| Inbyggd lampa: | Ja |
| Maximal flödeskapacitet: | 300 m³/h |
| Evakueringsanslutning diameter: | 120 mm |
| Energiklass, flödesdynamik: | E |
| Energiklass, belysning: | E |
| Energiklass, fettfiltrering: | G |
| Ljudnivå (hög hastighet): | 69 dB |
| Minsta avstånd från elektrisk spis: | 500 mm |
| Minsta avstånd från gashäll: | 650 mm |
| Ljudnivå (medelhög hastighet): | 64 dB |
Fläktkåpa Smeg Manualer
9 April 2025
2 April 2025
30 Mars 2025
30 Mars 2025
30 Mars 2025
Fläktkåpa Manualer
Nyaste Fläktkåpa Manualer
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025