Smeg KSEC61NE Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för Smeg KSEC61NE (20 sidor) i kategorin Fläktkåpa. Guiden har ansetts hjälpsam av 26 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.9 stjärnor baserat på 4 recensioner. Har du en fråga om Smeg KSEC61NE eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Smeg |
| Kategori: | Fläktkåpa |
| Modell: | KSEC61NE |
| Bredd: | 600 mm |
| Djup: | 500 mm |
| Höjd: | 150 mm |
| Motoreffekt: | 205 W |
| Antal motorer: | 1 |
| Antal filter: | 2 styck |
| Antal hastigheter: | 3 |
| Modell: | Halvinbyggd (utdragbar) |
| Produktens färg: | Svart |
| Fettfilter typ: | Metall |
| Ljudnivå Lc IEC: | 44 dB |
| Typ av fläkt: | Frånluft/recirkulerande |
| Maximal flödeskapacitet: | 260 m³/h |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Smeg KSEC61NE ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
Fläktkåpa Smeg Manualer
9 April 2025
2 April 2025
30 Mars 2025
30 Mars 2025
30 Mars 2025
1 Februari 2025
28 Januari 2025
4 Januari 2025
4 Januari 2025
4 Januari 2025
Fläktkåpa Manualer
Nyaste Fläktkåpa Manualer
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025