Smeg KSET66VNE Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för Smeg KSET66VNE (10 sidor) i kategorin Fläktkåpa. Guiden har ansetts hjälpsam av 16 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.6 stjärnor baserat på 8 recensioner. Har du en fråga om Smeg KSET66VNE eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/10

Libretto d’ uso
User manual
Manuel d’utilisation
Gebrauchsanleitung
Gebruiksaanwijzing
Manual de uso
Livro para utilização
Brugsvejledning
Användningshandbok
Руководство по эксплуатации
Instrukcja użytkowania
Bruksveiledning
KSET66E - KSET66VSE
KSET66VNE - KSET66VBE - KSET96E
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Smeg |
| Kategori: | Fläktkåpa |
| Modell: | KSET66VNE |
| Inbyggd display: | Nej |
| Bredd: | 660 mm |
| Djup: | 300 mm |
| Höjd: | 260 mm |
| Årlig energiförbrukning: | 76.7 kWh |
| Motoreffekt: | 140 W |
| Belysningsstyrka: | 130 lx |
| Ljudnivå (låg hastighet): | 52 dB |
| Antal lampor: | 2 lampor |
| Antal filter: | 2 styck |
| Antal hastigheter: | 3 |
| Grafikadapter: | HD Graphics |
| Ethernet LAN: | Ja |
| Typ av strömkälla: | ATX |
| Antal HDMI-portar: | 1 |
| Mikrofon, linjeingång: | Ja |
| Antal Ethernet LAN (RJ-45)-portar: | 1 |
| Hörlursutgångar: | 1 |
| Modell: | Inbyggd i taket |
| DVI-D-portar: | 1 |
| Antal portar USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typ A: | 6 |
| Processoruttag: | LGA 1151 (Socket H4) |
| Processorfabrikant: | Intel |
| Maximalt internminne: | 64 GB |
| Intel® Quick Sync-videoteknik: | Ja |
| Intel® InTru™ 3D-teknik: | Ja |
| Intel® Clear Video HD-teknik (Intel® CVT HD): | Ja |
| Intel® Insider™: | Ja |
| Ljudutgångskanaler: | 7.1 kanalen |
| Ethernet-gränssnittstyp: | Gigabit Ethernet |
| Chipset moderkort: | Intel® Z170 |
| Typ av minnesplats: | DIMM |
| Intel® Rapid Storage Technology: | Ja |
| Minneskanal: | Dubbelkanaals |
| PCI Express x16 (Gen 3.x)-platser: | 2 |
| PCI Express x1 (Gen 3.x)-platser: | 3 |
| Gränssnitt för lagringsenheter som stöds: | M.2, SATA III |
| PS/2-port(ar): | 1 |
| Komponent för: | PC |
| Maximalt minne grafikadapter: | 1792 MB |
| DirectX version: | 12.0 |
| Antal SATA III-kontakter: | 6 |
| Icke-ECC: | Ja |
| Kompatibla processorer: | Intel Celeron, Intel Pentium |
| Minnestyper som stöds: | DDR4-SDRAM |
| Moderkort chipset familj: | Intel |
| Moderkorts formfaktor: | ATX |
| Antal minnesplatser: | 4 |
| Minnesklockhastigheter som stöds: | 2133,2400,2800,2933,3200,3600 MHz |
| BIOS-typ: | UEFI AMI |
| BIOS-minnesstorlek: | 128 Mbit |
| ACPI-version: | 5.0 |
| Stöd för parallell bearbetning: | Quad-GPU CrossFireX |
| Anslutning för CPU-kylare: | Ja |
| Anslutningar för husfläktar: | 3 |
| ATX-strömkontakt (24-stift): | Ja |
| USB 2.0-anslutningar: | 2 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) anslutningar: | 1 |
| TPM-kontakt: | Ja |
| EPS-strömkontakt (8-stift): | Ja |
| Antal M.2 (M) platser: | 1 |
| Antal SATA Express-portar: | 2 |
| Produktens färg: | Black, Stainless steel |
| Tryck (Pa): | 224 |
| Fettfilter typ: | Aluminium |
| Lamptyp: | LED |
| Ljudnivå Lc IEC: | 68 dB |
| Lampor: | 1 W |
| Ansluten effekt: | 142 W |
| Typ av fläkt: | Bedrivs |
| Maximal flödeskapacitet: | 580 m³/h |
| Intensiv hastighet: | Nej |
| Evakueringsanslutning diameter: | 150 mm |
| Energiklass, flödesdynamik: | D |
| Energiklass, belysning: | A |
| Energiklass, fettfiltrering: | B |
| Ljudnivå (hög hastighet): | 68 dB |
| Ljudnivå (medelhög hastighet): | 61 dB |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Smeg KSET66VNE ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
Fläktkåpa Smeg Manualer
9 April 2025
2 April 2025
30 Mars 2025
30 Mars 2025
30 Mars 2025
1 Februari 2025
28 Januari 2025
4 Januari 2025
4 Januari 2025
4 Januari 2025
Fläktkåpa Manualer
Nyaste Fläktkåpa Manualer
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025