Smeg KSEC81XE2 Bruksanvisning PDF Ladda ner
Ladda ner nedan manualen på svenska för Smeg KSEC81XE2 (45 sidor) i kategorin Fläktkåpa. Denna manual har varit användbar för 17 personer och betygsatt av 5 användare till ett genomsnitt på 4.0 stjärnor. Klicka på ladda ner för att ladda ner den eller läs online för att öppna vår samtidiga läsare.
Nedladdningsinformation
Filformat
PDF
Filstorlek
0.0 MB
Antal sidor
45
Nedladdningar
784
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Smeg |
| Kategori: | Fläktkåpa |
| Modell: | KSEC81XE2 |
| Inbyggd display: | Nej |
| Bredd: | 798 mm |
| Djup: | 525 mm |
| Årlig energiförbrukning: | 67 kWh |
| Motoreffekt: | 125 W |
| Belysningsstyrka: | 90 lx |
| Ljudnivå (låg hastighet): | 56 dB |
| Antal lampor: | 2 lampor |
| Tvättbart filter: | Ja |
| Höjd (min): | 150 mm |
| Antal filter: | 1 styck |
| Antal hastigheter: | 3 |
| Modell: | Inbyggd under |
| Produktens färg: | Rostfritt stål |
| Kontrolltyp: | Slider |
| Löstagbart filter: | Ja |
| Tryck (Pa): | 193 |
| Fettfilter typ: | Aluminium |
| AC-inspänning: | 220 - 240 V |
| Lamptyp: | LED |
| Material, hölje: | Rostfritt stål |
| Växelström Frekvens: | 50 hz |
| Ljudnivå Lc IEC: | 69 dB |
| Lampor: | 4 W |
| Ansluten effekt: | 133 W |
| Typ av fläkt: | Frånluft/recirkulerande |
| Maximal flödeskapacitet: | 285 m³/h |
| Evakueringsanslutning diameter: | 120 mm |
| Energiklass, flödesdynamik: | E |
| Energiklass, belysning: | E |
| Energiklass, fettfiltrering: | G |
| Exhaust plats: | Övre |
| Ljudnivå (hög hastighet): | 69 dB |
| Minsta avstånd från elektrisk spis: | 500 mm |
| Minsta avstånd från gashäll: | 650 mm |
| Ljudnivå (medelhög hastighet): | 64 dB |
Fläktkåpa Smeg Manualer
9 April 2025
2 April 2025
30 Mars 2025
30 Mars 2025
30 Mars 2025
Fläktkåpa Manualer
Nyaste Fläktkåpa Manualer
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025