Smeg KSEG120X Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för Smeg KSEG120X (19 sidor) i kategorin Fläktkåpa. Guiden har ansetts hjälpsam av 25 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.1 stjärnor baserat på 3 recensioner. Har du en fråga om Smeg KSEG120X eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/19

KSEG120X
Libretto d’uso emanutenzione
Instruction and maintenance
Instruction et d'entretien
Bedienungs-und Wartungsanleitungen
Instructie en onderhoud
Instrucción y mantenimiento
Instrução e manutenção
Instruktion och underhåll
KSEG90X
Èíñòðóêöèÿ è îáñëóæèâàíèÿ
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Smeg |
| Kategori: | Fläktkåpa |
| Modell: | KSEG120X |
| Bredd: | 1200 mm |
| Djup: | 700 mm |
| Höjd: | 299 mm |
| Motoreffekt: | 290 W |
| Antal motorer: | 1 |
| Antal lampor: | 3 lampor |
| Antal hastigheter: | 3 |
| Modell: | Inbyggd |
| Produktens färg: | Rostfritt stål |
| Kontrolltyp: | Knappar |
| Fettfilter typ: | Rostfritt stål |
| Lamptyp: | halogen |
| Material, hölje: | Rostfritt stål |
| Ljudnivå Lc IEC: | 69 dB |
| Lampor: | 20 W |
| Inbyggd förmåga: | Ja |
| Typ av fläkt: | Bedrivs |
| Maximal flödeskapacitet: | 880 m³/h |
| Intensiv hastighet: | Ja |
| Evakueringsanslutning diameter: | 150 mm |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Smeg KSEG120X ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
Fläktkåpa Smeg Manualer
9 April 2025
2 April 2025
30 Mars 2025
30 Mars 2025
30 Mars 2025
1 Februari 2025
28 Januari 2025
4 Januari 2025
4 Januari 2025
4 Januari 2025
Fläktkåpa Manualer
Nyaste Fläktkåpa Manualer
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025