Smeg KSEG90X-1 Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för Smeg KSEG90X-1 (18 sidor) i kategorin Fläktkåpa. Guiden har ansetts hjälpsam av 15 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.5 stjärnor baserat på 9 recensioner. Har du en fråga om Smeg KSEG90X-1 eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/18

Istruzionidimontaggio
Installationinstructions
Noticedemontage
Montageanleitung
Montagevoorschrift
Instruccionesdemontaje
Instruçõesdeinstalação
Monteringsanvisning
Èíñòðóêöèèïîìîíòàæó
KSEG90X-1 SEG120X-1
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Smeg |
| Kategori: | Fläktkåpa |
| Modell: | KSEG90X-1 |
| Inbyggd display: | Nej |
| Bredd: | 900 mm |
| Djup: | 500 mm |
| Höjd: | 299 mm |
| Motoreffekt: | 250 W |
| Antal motorer: | 1 |
| Antal lampor: | 2 lampor |
| Antal hastigheter: | 4 |
| Modell: | Inbyggd |
| Produktens färg: | Rostfritt stål |
| Fettfilter typ: | Rostfritt stål |
| Lamptyp: | halogen |
| Material, hölje: | Rostfritt stål |
| Lampor: | 20 W |
| Inbyggd förmåga: | Ja |
| Maximal flödeskapacitet: | 880 m³/h |
| Intensiv hastighet: | Ja |
| Evakueringsanslutning diameter: | 150 mm |
| Ljudnivå (hög hastighet): | 69 dB |
| Ljudnivå (medelhög hastighet): | 67 dB |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Smeg KSEG90X-1 ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
Fläktkåpa Smeg Manualer
9 April 2025
2 April 2025
30 Mars 2025
30 Mars 2025
30 Mars 2025
1 Februari 2025
28 Januari 2025
4 Januari 2025
4 Januari 2025
4 Januari 2025
Fläktkåpa Manualer
Nyaste Fläktkåpa Manualer
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025