Smeg KSE89P Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för Smeg KSE89P (7 sidor) i kategorin Fläktkåpa. Guiden har ansetts hjälpsam av 17 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.8 stjärnor baserat på 4 recensioner. Har du en fråga om Smeg KSE89P eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/7

Produktspecifikationer
| Varumärke: | Smeg |
| Kategori: | Fläktkåpa |
| Modell: | KSE89P |
| Bredd: | 900 mm |
| Djup: | 480 mm |
| Höjd: | 1200 mm |
| Motoreffekt: | 185 W |
| Antal motorer: | 1 |
| Antal lampor: | 1 lampor |
| Höjd (min): | 1000 mm |
| Antal filter: | 3 styck |
| Antal hastigheter: | 3 |
| Modell: | Väggmonterad |
| Produktens färg: | Gräddfärgad |
| Kontrolltyp: | Rotations- |
| Fettfilter typ: | Rostfritt stål |
| Höjd (max.): | 1200 mm |
| Lamptyp: | Neon |
| Ljudnivå Lc IEC: | 76 dB |
| Maximal flödeskapacitet: | 470 m³/h |
| Intensiv hastighet: | Nej |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Smeg KSE89P ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
Fläktkåpa Smeg Manualer
9 April 2025
2 April 2025
30 Mars 2025
30 Mars 2025
30 Mars 2025
1 Februari 2025
28 Januari 2025
4 Januari 2025
4 Januari 2025
4 Januari 2025
Fläktkåpa Manualer
Nyaste Fläktkåpa Manualer
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025