Smeg KSEG5-1 Bruksanvisning PDF Ladda ner
Ladda ner nedan manualen på svenska för Smeg KSEG5-1 (15 sidor) i kategorin Fläktkåpa. Denna manual har varit användbar för 12 personer och betygsatt av 9 användare till ett genomsnitt på 4.2 stjärnor. Klicka på ladda ner för att ladda ner den eller läs online för att öppna vår samtidiga läsare.
Nedladdningsinformation
Filformat
PDF
Filstorlek
0.0 MB
Antal sidor
15
Nedladdningar
1.359
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Smeg |
| Kategori: | Fläktkåpa |
| Modell: | KSEG5-1 |
| Inbyggd display: | Nej |
| Bredd: | 522 mm |
| Djup: | 284 mm |
| Höjd: | 196 mm |
| Motoreffekt: | 95 W |
| Antal motorer: | 1 |
| Ljudnivå (låg hastighet): | 49 dB |
| Antal lampor: | 2 lampor |
| Antal filter: | 1 styck |
| Antal hastigheter: | 3 |
| Modell: | Inbyggd |
| Produktens färg: | Svart |
| Fettfilter typ: | Metall |
| Strömförbrukning (vanlig): | 151 W |
| Lampor: | 28 W |
| Maximal flödeskapacitet: | 210 m³/h |
| Evakueringsanslutning diameter: | 150 mm |
| Maximal återcirkulerande ström: | 140 m³/h |
| Ljudnivå (hög hastighet): | 56 dB |
| Ljudnivå (medelhög hastighet): | 52 dB |
Fläktkåpa Smeg Manualer
9 April 2025
2 April 2025
30 Mars 2025
30 Mars 2025
30 Mars 2025
Fläktkåpa Manualer
Nyaste Fläktkåpa Manualer
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025