Smeg KSEG7X Bruksanvisning PDF Ladda ner
Ladda ner nedan manualen på svenska för Smeg KSEG7X (9 sidor) i kategorin Fläktkåpa. Denna manual har varit användbar för 16 personer och betygsatt av 5 användare till ett genomsnitt på 4.2 stjärnor. Klicka på ladda ner för att ladda ner den eller läs online för att öppna vår samtidiga läsare.
Nedladdningsinformation
Filformat
PDF
Filstorlek
0.0 MB
Antal sidor
9
Nedladdningar
532
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Smeg |
| Kategori: | Fläktkåpa |
| Modell: | KSEG7X |
| Enhetsplacering: | Ingebouwd |
| Typ av operation: | Draaiknop |
| Färg på produkten: | Roestvrijstaal |
| Inbyggd display: | Nee |
| Timer: | Nee |
| Bredd: | 600 mm |
| Djup: | 510 mm |
| Höjd: | 33 mm |
| Typ av material (överst): | Roestvrijstaal |
| Brännare/kokzonseffekt 2: | 1650 W |
| Brännare/kokzonseffekt 3: | 3500 W |
| Brännare/kokzonseffekt 1: | 1650 W |
| Antal brännare/kokzoner: | 4 zone(s) |
| Typ av häll: | Gaskookplaat |
| Elektronisk tändning: | Ja |
| Brännare/kokzon typ 1: | Regulier |
| Brännare/kokzon typ 2: | Regulier |
| Typ av brännare/kokzon 3: | Extra groot |
| Antal gasbrännare: | 4 zone(s) |
| Antal elektroniska kokzoner: | 0 zone(s) |
| Sjud brännare/kokzon: | 1000 W |
| Normal brännare/kokzon: | 1900 W |
| Kontrollposition: | Boven voorzijde |
| Installationsfackets bredd: | 555 mm |
| Installationsfack djup: | 475 mm |
| Stor brännare/kokzon: | 2000 W |
| Ansluten last (gas): | 8650 W |
| Pannstödsmaterial: | Gietijzer |
| Säkerhetsventil: | Ja |
| Extra stor höghastighetskokzon: | 3500 W |
| Typ av brännare/kokzon 4: | Sudderen |
| Brännare/kokzonseffekt 4: | 1000 W |
| Strömkälla brännare/kokzon 1: | Gas |
| Strömkälla brännare/kokzon 2: | Gas |
| Strömkälla brännare/kokzon 3: | Gas |
| Strömkälla för brännare/kokzon 4: | Gas |
| Wokbrännare: | Ja |
| Wokbrännares läge: | Rechts |
| Placera brännare/kokzon 1: | Links achter |
| Diameter brännare/kokzon 1: | 75 mm |
| Placera brännare/kokzon 2: | Links voor |
| Brännare/kokzons diameter 2: | 75 mm |
| Placera brännare/kokzon 3: | Rechts achter |
| Brännare/kokzons diameter 3: | 110 mm |
| Placera brännare/kokzon 4: | Rechts voor |
| Brännare/kokzons diameter 4: | 55 mm |
| Kokzon 1 form: | Rond |
| Kokzon 2 form: | Rond |
| Kokzon 3 form: | Rond |
| Kokzon 4 form: | Rond |
Fläktkåpa Smeg Manualer
9 April 2025
2 April 2025
30 Mars 2025
30 Mars 2025
30 Mars 2025
Fläktkåpa Manualer
Nyaste Fläktkåpa Manualer
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025