Smeg KSEIR62 Bruksanvisning PDF Ladda ner
Ladda ner nedan manualen på svenska för Smeg KSEIR62 (9 sidor) i kategorin Fläktkåpa. Denna manual har varit användbar för 14 personer och betygsatt av 3 användare till ett genomsnitt på 5.0 stjärnor. Klicka på ladda ner för att ladda ner den eller läs online för att öppna vår samtidiga läsare.
Nedladdningsinformation
Filformat
PDF
Filstorlek
0.0 MB
Antal sidor
9
Nedladdningar
974
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Smeg |
| Kategori: | Fläktkåpa |
| Modell: | KSEIR62 |
| Färg på produkten: | Wit |
| Vikt: | 250 g |
| Bredd: | 598 mm |
| Djup: | 48 mm |
| Höjd: | 150 mm |
| Snäll: | IP-beveiligingscamera |
| Användarmanual: | Ja |
| Husmaterial: | Aluminium, Plastic |
| Antal lampor: | 2 lampor |
| Antal filter: | 1 styck |
| Antal hastigheter: | 3 |
| Internationell säkerhetskod (IP): | IP67 |
| Instruktioner: | Ja |
| Monteringsverktyg: | Ja |
| Processormodel: | ARTPEC-3 |
| Videoformat som stöds: | AVC, H.264, MPEG4 |
| Vormfaktor: | Dome |
| Placeringsstöd: | Binnen & buiten |
| Anslutningsteknik: | Bedraad |
| Ethernet LAN: | Ja |
| Monteringsmetod: | Plafond/muur |
| Maximal upplösning: | 1280 x 800 Pixels |
| Diameter: | 109 mm |
| Typ av strömkälla: | Power over Ethernet (PoE) |
| Minimal belysning: | 1 Lux |
| Video rörelsedetektering: | Ja |
| HTTPS-kryptering: | Ja |
| Optisk sensorstorlek: | 1/4 " |
| Bildsensortyp: | CMOS |
| Optisk zoom: | - x |
| Kamerans slutartid: | 0.00004 s |
| Internminne: | 128 MB |
| Password bescherming: | Gebruiker |
| Grafikupplösningar som stöds: | 160 x 90, 1280 x 800 (WXGA) |
| Modell: | Inbyggd under |
| Max 30 bilder per sekund: | 30 fps |
| Nätverksprotokoll som stöds: | IPv4/v6, HTTP, HTTPS**, QoS Layer 3 DiffServ, FTP, SMTP, Bonjour, UPnP, SNMPv1/v2c/v3 (MIB-II), DNS, DynDNS, NTP, RTSP, RTP, TCP, UDP, IGMP, RTCP, ICMP, DHCP, ARP, SOCKS |
| Webbaserad hantering: | Ja |
| Progressiv skanning: | Ja |
| Flashminne: | 128 MB |
| Power over Ethernet (PoE): | Ja |
| PTZ-kontroll: | Ja |
| Rotationsvinkel: | 180 ° |
| Panoreringsintervall: | -30 - 30 ° |
| Wifi: | Nee |
| Strömförbrukning (typiskt): | 3.2 W |
| Drifttemperatur (TT): | -20 - 50 °C |
| Relativ luftfuktighet i drift (VV): | 15 - 100 procent |
| Tiltvinkelområde: | 0 - 90 ° |
| Linsdiameter: | 2.9 mm |
| Linsens betraktningsvinkel, horisontell: | 80 ° |
| Aktivt larm för obehörig demontering: | Ja |
| Strömförbrukning (vanlig): | 175 W |
| Lamptyp: | Glödande |
| Ljudnivå Lc IEC: | 59 dB |
| Inbyggd förmåga: | Ja |
| Maximal flödeskapacitet: | 160 m³/h |
| Evakueringsanslutning diameter: | 120 mm |
Fläktkåpa Smeg Manualer
9 April 2025
2 April 2025
30 Mars 2025
30 Mars 2025
30 Mars 2025
Fläktkåpa Manualer
Nyaste Fläktkåpa Manualer
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025