Smeg KSET61 Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för Smeg KSET61 (20 sidor) i kategorin Fläktkåpa. Guiden har ansetts hjälpsam av 32 personer och har ett genomsnittsbetyg på 5.0 stjärnor baserat på 9 recensioner. Har du en fråga om Smeg KSET61 eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/20

Instruction Manual
Cooker Hoods KSET 61
Manuel d’instructions
Hottes Aspirantes KSET61
Manual de instrucciones
Campanas Extractoras KSET61
Libretto istruzioni
Cappe Aspirante KSET61
Gebruikshandleiding
Afzuigkappen KSET61
Bedieningsanleitung
Dunstabzugshauben KSET61
Руководство эксплуатациипо
Вытяжка KSET61
Manual Instru deções
Exaustores KSET61
Bruksanvisning
Köksfläkt KSET61
1230140-a
Cod. 1230140
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Smeg |
| Kategori: | Fläktkåpa |
| Modell: | KSET61 |
| Bredd: | 600 mm |
| Höjd: | - mm |
| Motoreffekt: | 280 W |
| Antal lampor: | 2 lampor |
| Antal filter: | 2 styck |
| Antal hastigheter: | 2 |
| Modell: | Inbyggd under |
| Produktens färg: | Silver |
| Fettfilter typ: | Aluminium |
| Lamptyp: | halogen |
| Ljudnivå Lc IEC: | 46 dB |
| Inbyggd förmåga: | Ja |
| Typ av fläkt: | Bedrivs |
| Maximal flödeskapacitet: | 330 m³/h |
| Evakueringsanslutning diameter: | 132 mm |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Smeg KSET61 ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
Fläktkåpa Smeg Manualer
9 April 2025
2 April 2025
30 Mars 2025
30 Mars 2025
30 Mars 2025
1 Februari 2025
28 Januari 2025
4 Januari 2025
4 Januari 2025
4 Januari 2025
Fläktkåpa Manualer
Nyaste Fläktkåpa Manualer
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025