Smeg KSEC61X Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för Smeg KSEC61X (20 sidor) i kategorin Fläktkåpa. Guiden har ansetts hjälpsam av 32 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.6 stjärnor baserat på 2 recensioner. Har du en fråga om Smeg KSEC61X eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/20

Instruction Manual
Cooker Hoods KSEC61X // KSEC61NE // KSEC61EB // KSEC91X
Manuel d ’instructions
Hottes Aspirantes KSEC61X // KSEC61NE // KSEC61EB // KSEC91X
Manual de instrucciones
Campanas Extractoras KSEC61X // KSEC61NE // KSEC61EB // KSEC91X
Libretto istruzioni
Cappe Aspirante KSEC61X // KSEC61NE // KSEC61EB // KSEC91X
Gebruikshandleiding
Afzuigkappen KSEC61X // KSEC61NE // KSEC61EB // KSEC91X
Bedieningsanleitung
Dunstabzugshauben KSEC61X // KSEC61NE // KSEC61EB // KSEC91X
Ðóêîâîäñòâîïî ýêñïëóàòàöèè
Âûòÿ æêà KSEC61X // KSEC61NE // KSEC61EB // KSEC91X
Manual de Instru ções
Exaustores KSEC61X // KSEC61NE // KSEC61EB // KSEC91X
Bruksanvisning
Kksflkt KSEC61X // KSEC61NE // KSEC61EB // KSEC91X ö ä
20/04/09
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Smeg |
| Kategori: | Fläktkåpa |
| Modell: | KSEC61X |
| Bredd: | 600 mm |
| Djup: | 500 mm |
| Höjd: | 150 mm |
| Motoreffekt: | 125 W |
| Antal lampor: | 2 lampor |
| Antal filter: | 2 styck |
| Strömförsörjning: | 220 - 240 V, 50 Hz |
| Antal hastigheter: | 3 |
| Modell: | Halvinbyggd (utdragbar) |
| Produktens färg: | Rostfritt stål |
| Kontrolltyp: | Knappar |
| Fettfilter typ: | Aluminium |
| Strömförbrukning (vanlig): | 205 W |
| Ljudnivå Lc IEC: | 44 dB |
| Lampor: | 40 W |
| Typ av fläkt: | Bedrivs |
| Maximal flödeskapacitet: | 260 m³/h |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Smeg KSEC61X ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
Fläktkåpa Smeg Manualer
9 April 2025
2 April 2025
30 Mars 2025
30 Mars 2025
30 Mars 2025
1 Februari 2025
28 Januari 2025
4 Januari 2025
4 Januari 2025
4 Januari 2025
Fläktkåpa Manualer
Nyaste Fläktkåpa Manualer
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025