Smeg KD70X-1 Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för Smeg KD70X-1 (1 sidor) i kategorin Fläktkåpa. Guiden har ansetts hjälpsam av 17 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.4 stjärnor baserat på 9 recensioner. Har du en fråga om Smeg KD70X-1 eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/1

KD70X-1
Schouwkap 70 cm
Roestvrijstaal
EAN13:
8017709087180
High performance motor 1 motor, dubbele werking, 3 snelheden Capaciteit: 830 m3/u 2 metalen bedieningsknoppen
Halogeenverlichting 2 roestvrijstalen vetfilters, wasbaar Geluidsniveau 38 db(A) (stand 1), 63 db(A) (max) Afvoer Ø 150 mm
Aansluitwaarde: 240 W
Product options
FLTK-1- Koolstoffilters t.b.v. recirculatie
Versions
KD90X-1-- Schouwkap 90 cm, roestvrijstaal KD100X1 -- Schouwkap 100 cm, roestvrijstaal KD120X1 - Schouwkap 120 cm,
roestvrijstaal
SMEG NEDERLAND BV - Veemkade 384 - 1019 HE Amsterdam - Tel +31 (0)20 44 90 120 - Fax +31 (0)20 35 82 640
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Smeg |
| Kategori: | Fläktkåpa |
| Modell: | KD70X-1 |
| Bredd: | 700 mm |
| Djup: | 500 mm |
| Höjd: | 800 mm |
| Motoreffekt: | 240 W |
| Antal motorer: | 1 |
| Antal lampor: | 2 lampor |
| Antal filter: | 2 styck |
| Antal hastigheter: | 4 |
| Modell: | Väggmonterad |
| Produktens färg: | Rostfritt stål |
| Fettfilter typ: | Metall |
| Lamptyp: | halogen |
| Material, hölje: | Rostfritt stål |
| Lampor: | 20 W |
| Typ av fläkt: | Frånluft/recirkulerande |
| Maximal flödeskapacitet: | 830 m³/h |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Smeg KD70X-1 ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
Fläktkåpa Smeg Manualer
9 April 2025
2 April 2025
30 Mars 2025
30 Mars 2025
30 Mars 2025
1 Februari 2025
28 Januari 2025
4 Januari 2025
4 Januari 2025
4 Januari 2025
Fläktkåpa Manualer
Nyaste Fläktkåpa Manualer
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025